Moduł odblokowany nic nie daje Skuter 4t

Witam, zakupiłem moduł odblokowany do skutera 4t SYM po podłączeniu moduł nic nie daje ani mocy, ani nie zwiększa osiągów skutera jakie mogą być przyczyny?
Z Góry dzięki za pomoc

źle dobrany moduł albo ma więcej blokad niż tylko moduł

Moduł dobrze dobrałem bo jest podany model skutera na allegro. Jakie blokady mogą ograniczać prędkość przy podłączeniu modułu ?

Tulejka na Wario, zawirowywacz spalin, zwężki w dolocie czy też wydechu, śrubka w gaźniku itd

to że na allegro ktoś napisał że coś jest do czegoś - to nie oznacza że tak jest.
Ja u siebie sprawdziłem 4 moduły “do tego silnika” i zadziałał poprawnie dopiero 4… po czym po roku zdechł i musiałem kupić ciut lepszy. Nie z allegro tylko ze sklepu, dobrany z katalogu - i zadziałał od razu

Wysłał byś linka do tego modułu co ci działał?. SYM ma moduł prąd stały DC
Dziękuje.

nie, bo ja mam silnik 2T.
chodzi mi o to że gostki z allegro czesto nie bardzo wiedza co sprzedają. Kopiuja opis z kopii opisu z kulawej deklaracji od chińczyka i w ludzi…a ludzie sie mało znaja i tak jak tera ty - nie wiedzą czy mają zły moduł co nie robi jak powinien czy też maja więcej blokad.
Co innego jakby ci ten moduł zaproponował warsztat co ma doświadczenia z tymi silnikami i któreś moduły mają sprawdzone. To byś sprawe modułu wykluczył.

Następny problem po zamontowaniu modułu nowego to, gdy odpalam i bez dodawaniu gazu skuter od razu gaśnie, gdy jadę i się zatrzymam to od razu gaśnie jakieś porady? Zamontowałem ten moduł, który miałem seryjny i dalej to samo.