Moduł Odblokowany Inca Lambros

Siemano, mam pytanie:
Co sądzicie o module CDI odblokowanym? Na allegro jest kilka, a ceny są w przedziale 17-20zł. Jeszcze jedna sprawa, co zmieni ten moduł w skuterze (INCA Lambros 2T)? No i pytanie, czy jest w jakikolwiek sposób zauwarzalne dla policji (mam 17 lat), nie chcę problemów.

Najpierw sprawdź na stopkach jak wysoko się kręci. Jak czujesz ze może wycisnąć więcej to kup odblokowany. Moduł doda Ci v maxu i trochę przespieszenia

romet727p10

Kręci się, kręci bo nawet jak jadę i dodaję gazu (a mam na już liczniku 50) to aż się skuter dusi- chcę a nie może :p

No to wymień moduł na oblokowany :) A co do kwestii problemów to uważaj na mieście ;D jeździj przepisowo.

Ja mam odblokowany. Jak nie dzidujesz to nie spali Ci dużo więcej. Lej dobry olej i nie trzymaj ciągle na max obrotach.

Kisiu1981
Mój lambros i tak pali 7/100km :D

kuba90876 napisał:

No to wymień moduł na oblokowany :) A co do kwestii problemów to uważaj na mieście ;D jeździj przepisowo.

prędzej na trasie bo tam to już się leci ile fabryka dała ;) w razie jak by przy jakieś kontroli cię zatrzymali i zobaczyli że skuter leci szybciej niż powinien to po prostu musisz podać argumenty dlaczego odblokowywałeś, np dla poprawy przyspieszenia lub bezpieczeństwa itp.

No, Lukario... A co psa obchodzi jak to uargumentujesz? Masz odblokowany czyli motocykl i już...

A co do wysokiego spalania - ustaw iglicę i wyreguluj gaźnik.

Kisiu ma rację . Policjanta nic nie obchodzi że poprawa bezpieczeństwa, że lepsze przyspieszenie . Jak cię złapią , to możesz odrazu możesz żegnać się z dowodem i blokować skuter i jechać na stacje diagnostyczną.

skąd ta wasza pewność? czy policja zatrzymała wam dowody na odblokowane skutery ? bo nie sądzę że jeździcie 45km/h. tak w ogóle to nie znam przypadku żeby komuś w ten sposób zabrali dokumenty. jedynie kolega kiedyś dosłał mandat (400? ) za brak tłumika i jazdę na jednym kole to rozumiem

Hmm.... No gdy odblokowujesz skuter to pojazd rozwija prędkości większe niż 45 km/h i staje się motocyklem. Więc gdy policjant złapie cię na radar to napewno dostajesz mandat , no i może dowód ci zabrać. Oczywiście nie musi zabierać, ale ma taką możliwość.

Kwestia ugadania się ale mają prawo zabrać dowód itd. W cywilizowanych krajach jest bardziej rygorystycznie to przestrzegane. W Danii na przykład za pierwszym razem dostaje się ostrzeżenie i mandat w wysokości 1200 koron (ok. 700 zł), a za drugim laweta i nie ma zmiłuj.

No to u nas jest bardzo dobrze :)