moduł odblokowany

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #200907 Reply
    arekass
    Użytkownik
    • 6
    • 8Postów:

Cześć kupiłem odblokowany moduł do mojego skutera marki motoroy do 2t podlaczylem odpalil normalnie wsiadam chce jechac a tu muł mowie okej może musi chwile pochodzić i po chwili ja mu na gaz a on się wkręca na obroty i po chwili traci moc na nóżce byl w tym czasie mowie okej nie będę przesadzal i wsadzilem stary modul i ten tez miał nagle mula jak miał jechac szybciej przejechałem 1,5km 15 km/h i postawiłem go znowu na nóżkę i stopniowo gazu dawalem i jest juz okej pytanie co jest nie tak z tym modulem czy może go znowu poslaczyc i czekać aż silnik sie sam przestawi ?

#200908 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 495Postów:

może wsadzając moduł poluzowałeś gdzieś inne kable (fajka, świeca.. itd) albo całkiem coś innego – przewody paliwowe.. itd.
    tam sie w silniku nic nieprzestawia bo nie ma co. Na dobrym module dobrze działa.
    A skoro na starym przestał też nagle działać to przyczyna leży gdzie indziej – zakładając że dobrze wyszystko podpinasz.

#200911 Reply
    arekass
    Użytkownik
    • 6
    • 8Postów:

Tzn. Na starym module zle chodził przez jakies 5 minut po tych 5 minutach juz wszystko wróciło do normy jest możliwość ze ten nowy moduł jest zepsuty ?

#200927 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 495Postów:

jest. albo że nie do końca jest odpowiedni

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: moduł odblokowany
Twoje informacje:

Back to top button