Moduł, czy zablokowany ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Moduł, czy zablokowany ?

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, posiadam Kingway coliber, zdjąłem blokade z gaźnika i z filtra powietrza, i zastanawiam się czy moduł jest zablokowany ? Jak to sprawdźić ? Po prostej mi idze 50-60 km/h a z górki to nawet 70. a do góry dojdzie do 45 i koniec ma zapas mocy ale wyżej nie wyjdzie. Jak to sprawdźić przed kupnem nowego.

Anonimowy

Jest blokowany, bo to 4T
    Poszukaj na forum było o blokadach w 4T.
    Na module trzeba przeciąć różowy kabelek.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Wydaje mi się, że blokada jest prędzej na wydechu. Zobacz czy nie ma tam jakiś niepotrzebych zawijasów. Skuter jest czterosuwowy??? Jeśli tak, to ściągnięcie blokady z modułu da Ci góra 10 kmh.

Anonimowy

tak to jest 4t na razie nie chce stosować drastycznych metod bo jest jeszcze na gwarancji. A czy na pewno moduł jest blokowany ? Nie ma żadnego różowego kabelka.

Anonimowy

Jeśli zdjąłeś blokady to już masz po gwarancji :mrgreen:

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

jak się coś zepsuje to blokady załorze spowrotem i będzie git bo przecież żadnych plomb nie ma

Anonimowy

ja mam stuningowanego keewaya i mi go na gwarancji uznajo ;d;d

[ Dodano: 2008-11-06, 16:24 ]
    gwarancje uznajo *

Anonimowy

Witam…
    Ja też mam Kingway Coliber i Też mam ten sam problem jak gixy….. Bo nigdzie niema różowego kabelka…

Anonimowy

wy nie macie blokowanych modulow zreszto jakby scie z modulu blokade zdjeli to wam gowno da bo 4 t nie kręca takich obrotów zeby blokowac je

Anonimowy

san23 napisał:

Witam…
    Ja też mam Kingway Coliber i Też mam ten sam problem jak gixy….. Bo nigdzie niema różowego kabelka…

a na module sprawdzałeś?! jak tam nie ma kabelka tego, to moduł jest do wymiany 😐 wiem bo tak mam, ale wymiana to przy jakimś większym tuningu, bo jak napisał ReKoRd

gowno da bo 4 t nie kręca takich obrotów zeby blokowac

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie