modół CDI i różowy kabelek....

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

posiadam skuter Romet Router Grande, czyli 787 w wersji router caly wieczor szukalem modulu i tak zwanego rozowego kabelka lecz tego nie znalazlem jak mozecie się domyslic chodzi mi o przeciecie/odlaczenie tego kabla od modulu aby zwiekszyc osiagi skutera. czy moglby mi ktos dokladnie wytlumaczyc gdzie owe rzeczy moga się znajdowac? przeszukalem cale forum, caly skuter i ani tego ani tego nie znalazlem z gory dziekuje za pomoc

Anonim
    Gość

niestety musisz kupić modul odblokowanyjak nie ma kabelkA

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

ale gdzie w ogóle znajde ten modol? i ile on moze kosztówac btw. to zwykły chinczyk

Anonim
    Gość

TUTAJ znajdziesz moduły do chinolczów 🙂

Anonim
    Gość

nie chodzilo mi o stronę gdzie mogę kupić…. tylko gdzie w skuterze on moze byc?

Anonim
    Gość

Szukaj koło akumulatora albo pod podłogę i pod boczkiem prawym lub lewym wyjmij kufer z siedzeniem Powinien był tam.

Anonim
    Gość

W moim od strony tlumi9ka zaraz za owiewka od strony cylka 😛

Anonim
    Gość

Ja w swoim 717 mam tam gdzie akumulator i nie ma zadnego kabelka, kupiłem nowy sportowy moduł i jest to kwestia przełączenia kabli do nowego modułu i tyle

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button