Mocowanie blachy na przekładni

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Mocowanie blachy na przekładni

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, gdzie mogę kupić mocowanie rejki do przekładni w Neosie/Minarelliż Albo proszę o jakieś fotki jak takie coś wykonać samemu. Pozdrawiam

Anonimowy

Wystarczy kawałek blaszki wygiętej o kąt około 90° i wyciąć taki łuk na silnik i wywiercić dziury do przymocowania pod te same śruby co przekładnie się przykręca

Anonimowy

na mielochu jest wpisz w miejsce gdzie jest do szukania uchwyt tablicy rejestracyjnej i wyskoczą do cpi,peugeota ,gillery,minareli itp.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Anonimowy

za 78zł… 🙄

Anonimowy

Ja kupiłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/item451443513_mocowanie_tablicy_rejestracyjnej_do_skutera_tuning.html dobrze i solidnie wykonane i za 25zl

Anonimowy

Też dobre, może się skuszę, dzięki za pomoc! Pozdro!

Anonimowy

ja pospawałem z 4mm płyty i wielkością pod całą rejestrację, żeby w razie coś mi się rejestracja nie pogięła ;] A tablicę przykręciłem do tego samowiercącymi-samogwintującymi ;]

Anonimowy

Ludzie nie tracie kasy na takie piersoły :-/ Kup zywkły kontownik Dotnij go tak aby można było go przykręci do amorla albo przekładni i gites 😉

Anonimowy

karp napisał:

Ludzie nie tracie kasy na takie piersoły :-/ Kup zywkły kontownik Dotnij go tak aby można było go przykręci do amorla albo przekładni i gites 😉

przypuszczam jak jakby zejść do piwnicy albo garażu i dobrze poszukać to by się coś znalazło ,tak jak mówi karp po co wydawać kasę na takie coś, te na allgro to też samoróbki

Anonimowy

Heheh wrona jak tak zrobiłem i znalazłem 4 rózne kątowniki, o różnych wielkościach i było elegancko. a wydać te 78zl u chama mielocha to bez sensu…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie