Mocniejsza żarówka w skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Mocniejsza żarówka w skuterze

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bartolini Bartolini 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MEAS
    MEAS
    Użytkownik

Chciałbym wymienić moją zwykła żarówke „bańkę” 12v 18/18W na troche mocniejszą 12v 25/25W. Czy nie będzie za mocna? Czy nie stopi obudowy reflektor.

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

nie stopi reflektora ale możliwe że kostka lub kable nie wytrzymają (chyba)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

żadne kostki i kable, prądnica nie wytrzyma.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A to ciekawe ;] Ja w swoim ATV 125 zmieniłem żarówki na h7 55w + soczewka x2 i świeci ładnie, aku doładowywuje 😉

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Zastanawia mnie dlaczego w Twoim skuterze jest żarówka BA20D o mocy TYLKO 18W. Myślałem że takie to są tylko 35/35W O.o U mnie w skucie jest taka właśnie 35-cio watowa żarówka i nie ma problemu.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Bartolini
    Bartolini
    Użytkownik

Takie są od 18 do 35W. Gość nawet nie napisał jakie ma w skuterze, czy jedna, czy też dwie świeczki. Z posta rozumiem, że jedna żarówa, więc wstaw ba20d 35w. Wstaw jakiegoś halogena przynajmniej, bo te bańki to kupa ;p

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jeśli na awatarze jest jego skuter to ma jedną żarówkę. U mnie po dobrej regulacji lampy zwykła BA20D świeci naprawdę dobrze a co najważniejsze nikogo nie oślepia.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Bartolini
    Bartolini
    Użytkownik

A ja tam mam standard halogen, norma jest i nikogo nie oślepiam. Te pseudo revo xenon, to nawet nie biorę pod uwagę, bo niby lepiej oświetla, ale innym trzepie po gałach.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie