Minereli am6 dziura w karterze do chłodzenia wału pomocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Minereli am6 dziura w karterze do chłodzenia wału pomocy

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam wszystkich !!!

Ostatnio jakieś 1miećh temu zatarłem silnik Minarelli Am6 rozebrałem silnik znaczy górę głowice cylinder itp. okazało się ze wystarczy wymieniłeś tylko tłok z pierscieniami itd. cylinder dało się jeszcze uratowac przyszedł tłok potem uszczelki…

we wtorek zaczełem składanie załozyłem tłok itd. cylinder głowice itp. potem oglondałem całośc czy wszytko dobrze poskładałem czy uszczelki czy coś nie wystaje i zauwazyłem ze widac dziure w prawym karterze ta dziura jest na 99% do chłodzenia wału ale nie moze byc jej widac co teraz zrobić??nie mam pojecia cylinder jest w 100% cały wiec ja nie wiem co jest wogule jak to mozliwe proszę o odp tylko osub mających pojecie a nie pisanie to ją zaklej itp. pozdrawiam i proszę o pomoc Dołańczam fotki cylindra tej dziury i uszczelki jakie mam pozdrawiam

http://img401.imageshack.us/my.php?image=bgtc1011207by2.jpg uszczelki

http://img120.imageshack.us/my.php?image=charmoam650rx9.jpg
    cylinder

http://img168.imageshack.us/my.php?image=stockam6caseop6.jpg
    kartery
    chodzi mi o tą dziure co jest w kułeczku normalnie zakłozyłem cylinder a ją widac

proszę o pomoc

Anonimowy

1 sprawa, nie ma takiego czegos jak chlodzenie wału coś ci się musiało pomylic 🙂
    2 sprawa,
    Tutaj daję ci zdjęcie po który pokapujesz się oco chodzi. nie jest to nic innego jak pusta przestrzen w karterze która dodatkowo wzmacnia konstrukcję i zmniejsza wagę, widać prostę nie zwruciłeś nigdy na to uwagi

POZDROO :mikolaj:

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

jacoPL

1. nie jestem pewnien czy to jest chłodzenie wału wiec nie wiem
    2. juz oglondałem duzo karterów i zwruciełem uwage ale przeciesz
    nie moze byc tej dziury piach woda wszytko dostanie się tam do srodka i wszystko szlak trawi uszczelki itp. to nic ze to jest odzielone ale tak będzie pozdro proszę o pomoc

Anonimowy

Jezu kolo jak niby szlak wsztko trafi jak to jest puste w środku do niczego ta dziura nie prowadzi wiec ten piach woda itp nigdzie ci do walu ani do cylka nie nalecą.

Anonimowy

A poza tym ta dziure ma ujscie od spodu. sprawdź sobie. zamykam,

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie