Minarelli Wariator i Sprzęgło Jak odkręcić !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Minarelli Wariator i Sprzęgło Jak odkręcić !

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #274659 Odpowiedź

Anonimowy

Wariator : http://pl.youtube.com/watch?v=wzMV4bpkyck Podk?adamy śrubkę pod zabierak grozi to urwaniem łopatki przy przesadzeniu ale można odkręcisz domowym sposobem, bez innych narzędzi ! tylko klucz 17 Sprzęgło : http://pl.youtube.com/watch?v=zsP0ENntK74 2 Próty co 2 oczka i blokujemy śrubokrętem !

#274660 Odpowiedź

Anonimowy

Bardzo dobre sposoby Ten ze sprzęgłem znam, sam tak robiłem, tylko że mi tak łatwo nie poszło… musiał em włożyć 2 długie, stalowe pręty i przytrzymać nie śrubokrętem, tylko łapką taką długą do zdejmowania opon z felg… W moim przypadku taki śrubokręcik by się wygiąć od razu 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #274661 Odpowiedź

Anonimowy

Heh , tu nie jest bardzo mocno przykręcone ze względu regulacji 🙂

#274662 Odpowiedź

Anonimowy

A jak tą łopaką złamię to stanie się coś strasznego? Sam spróbują zrobić to tym sposobem, tylko ostatnio miałem pneumatykiem przykręcone, to dam rade?

#274663 Odpowiedź

Anonimowy

ja wariator odkrecam innym sposobem właśnie dlatego zeby tych lopatek nie wylamywac .. nakladam zwykły klucz na wariator pozniej lapie caly wentylator reka na rece jeszcze szmata jest zeby nie pokaleczyc i pustym trzpieniem od mlotka wale w klucz trzymajac wentylator to w pewnym sensię imituje udarowe odkrecanie srub cos na styl pneumatyka 🙂 dziala zawsze 2 min. walenia i po strawie

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #274664 Odpowiedź

Anonimowy

Na wiariator jest lepszy sposób bardziej bezpieczny. Zakładamy klucz 32(oczkowy chyba) i blokujemy wario i odrecamy bardzo dobrze się to sprawdza

#274665 Odpowiedź

Anonimowy

Ta właśnie połamałym dwie łopatki…;/ Kondziopl3 jak to zrobić?

#274666 Odpowiedź

Anonimowy

na nakretke (tu klucz 17) dalej masz podkladke i taka wieksza podkladke z takimi wystaacymi kwadratami i na mial zakladasz klucz 32 czy 22 juz nie pamietam i ona ci blokuje

#274667 Odpowiedź

Anonimowy

Podły jak połamały? jedną to na niej już możesz śrubę opierać bo się dalej nie wyłamie a pójdzie i się odkręci.

#274668 Odpowiedź

Anonimowy

Kurde ale chłopaki…;/ weźcie lepiej usuńcie ten filmik bo to raczej bez sensu, wlaśnie wyczytałem w gazecie”Skuter” że tym sposobem można tylko połamać skrzydełka, i jest inny sposób, jak mi się uda to wieczorem zeskanuje i wrzuce.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Minarelli Wariator i Sprzęgło Jak odkręcić !
Informacje o Tobie: