Minarelli – Sito Plus + Multivar 2000.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Minarelli – Sito Plus + Multivar 2000.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Mam SR z 1999/2000r. Jedzie jakieś 80-85km/h ( licznikowe ). Jednak od jakiegos czasu na muła na starcie, tzn. słabo wkręca się na oborty do 25km/h/ Od 30km/h do 70km/h przyspiesza bardzo płynnie i czuć jak odchodzi. Może byc zuzyty wariator??
    Trafia mi się tłumik sito plus i wariator malossi multivar 2000.
    Chodzi mi głównie o poprawe przyspieszenia, ale mysle ze predkosc tez wzrosnie.
    Jaka musiałbym załozyc sprężone?? I czy ma ktos taka konfiguracje?? Ile jedzie tych cześciach?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Anonimowy

Regulacja to sprawa indywidualna dla każdego skutera.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

ale może ktos miał tą konfigurację i cos o tym wieś? Jakie rolki, jakie spręzyny ? Jaka będzie mniej więcej prędkość max i czy przyspieszenie duzo wzrośnie?

Anonimowy

Powinien ponad 90km/h.
    Spróbuj wsadzić twarsze sprężynki, i weź w ogóle sprawdź stan waria paska sprzęgła rolek.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie