Minarelli nie chce odpalić , brak ssania

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Minarelli nie chce odpalić , brak ssania

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Damian Kołakowski 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #200301 Odpowiedź

  Damian Kołakowski
  Użytkownik
  • Postów: 5

  Mam problem z odpaleniem silnika Minarelli 2T wersja vertical. Silnik jest po wymianie świecy na nową skuter posiada nowy akumulator.

  Kiedy odkręcimy świece wetkniemy palec w otwór głowicy i przekopiemy go czuć pod palcem ciśnienie i powietrze stara się wydostać więc jaka kol wiek kompresja jest . Po zamontowaniu świecy i podłączeniu fajki słychać poruszający się tłok oraz powietrze nawet jeśli zassiemy ustami paliwo do gaźnika.

  Próbowałem nawet wlać mieszankę pod świecę i go przekopać ale 0 reakcji. Zdemontowałem membranę okazało się , że blaski ściśle nie przylegają. Podświetlając otwór membrany widać w ciemności poświatę światła.

  Więc nie wiem czy to kwestia wymiany membrany i przywrócenia go do życia czy są jakieś inne sposoby, iskra na świecy jest. Chciałbym go jak najszybciej sprzedać najlepiej odpalającego, ale jeśli nie to w stanie nie sprawdzonym .

  Dodam jeszcze , że na starej świecy i nowym akumulatorze potrafił odpalić nawet bez gazu , ale trzeba było go przekopać .

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
Odpowiedz do: Minarelli nie chce odpalić , brak ssania
Informacje o Tobie: