Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #281368 Odpowiedź

Anonimowy

Witam serdecznie Was wszystkich mam powazny problem ^^…mianowicie kiedys, gdzieś słyszałem o tym ze części np. od Yamahy Aerox Typu sprzęgło wario będą pasowały do tej chińskiej podróby jaką jest „minarelli” w Keeway’ach??…proszę o pomoc bo chciałbym sobie zamówić pare części do motorku tylko nie wiem czy beda pasowały te od yamahy ^^… z góry dzięki za help. Albo zmienisz nazwe tematu na poprawną albo lecą warny a temat do kosza!!!

#281369 Odpowiedź

Anonimowy

I tak i nie 😕 Części owszem,pasują ,ale tylko do niektórych modeli. Musiałbym się dowiedzieć czy ktoś już to robić w takim skucie jaki posiadasz ,albo prościej zapytać się obsługi sklepu czy pasuje dana część. Ja bynajmniej nie jestem w stanie Ci na 100%odpowiedzieć czy do Twojego pierdzika będzie pasować.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #281370 Odpowiedź

Anonimowy

Podróbki minarelli mają chyba inną średnice wału, więc wario odpada. O reszcie części nic nie wiem.

#281371 Odpowiedź

Anonimowy

od roxa do flasha nie będą części za bardzo pasowałbo rox jest LC a Fash AC, jeśli jak pomierzysz wszytko i uznasz że będzie pasował to ok możesz wkładać

#281372 Odpowiedź

Anonimowy

siwy_fact napisał:

od roxa do flasha nie będą części za bardzo pasował bo rox jest LC a Fash AC

Jeśli mają ten sam silnik to oczywiście, że będzie pasować… Części z pod dekla zarówno z Minarelli Horizontal pasują do Vertical… Tu nie ma znaczenia czy AC czy LC. Minarelli Horizontal ma takie same kartery, nie ważne czy LC czy AC. Różni się tylko tym, że niektóre mają tarcze a niektóre nie.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #281373 Odpowiedź

Anonimowy

Wydech będzie pasować, z wario i sprzęgłem trochę gorzej, ale np HEBO NG jest na * na wał 16 mm. Do cylindrów potrzebne jest z tego co wiem łożysko redukcyjne jakieś z 12 na 10 mm lub z 10 na 12 mm, dokładnie nie pamiętam ;p

#281374 Odpowiedź

Anonimowy

Shakin napisał:

z 10 na 12 mm

ROTFL! haha… Jak można zredukować z 10 na 12? 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 Lepiej kupić już tłok z odpowiednim sworzniem niż stosować to łożysko ;).

#281375 Odpowiedź

Anonimowy

No to z 12 na 10. Chyba nie napisałem mniejsze czcionką

dokładnie nie pamiętam

Sworzem? A nie sworzniem? ROTFL! haha

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: "Minarelli"
Informacje o Tobie: