Mieszanka do 4T

Stanie się coś jak wleje mieszanke do 4tą

tak … zapier…dolisz świece i nie pojeździsz,
lej samą benzynę

Akurat mam z kosiarki z 10l i nie chciałem żeby się zmarnowało, no ale cóż :slight_smile:

MamFajnySkuter napisał:

Akurat mam z kosiarki z 10l i nie chciałem żeby się zmarnowało, no ale cóż

do 4t lejesz sama czysta benzyne a olej lejesz do miski olejowej ;) ale nie od kosiarki ! i ten olej się zmienia co 1kkm w skuciach jakby co ;)

a w 2t jak masz mieszankę to świecy nic się nie dzieje więc czemu miała by się zepsuć w 4T?
Ludzie na docieranie samochodów nieraz do beny dolewają trochę oleju żeby się lepiej dotarł itd i nic się nie dzieje więc?
Ja bym wlał bo nic się zepsuć nie ma prawa bo się przecież nie zepsuje przez to że będzie lepsze smarowanie a olej się i tak spali więc najwyżej będzie bardziej kopcił…
JacoPL miałby racje jakby w tej benzynie był olej przekładniowy lub do silników 4T a to jest raczej niemożliwe bo kto tak mieszać

hahaha nic się nie stanie jak naleje oleju do zbiornika tylko bd kopcił bardziej:) Ja zawsze tak robię jak dostaje jakiegoś chińskiego 4t żeby go naprawić a potem skatować :slight_smile:

Panieeee ;D LEJJJJ ! nie przejmuj się ja zalałem do chinczora mojego zippa vapora byłego mieszanke 1:33 z kosiarki spalinowejjj ;D Kurde jaką miałem radoche bo widziałem Dym z tłumikaaa ;D Hahah i nic się nie stało i jeździłem tak ciągle kradnąc ojcu benzyne ;D I Nic się nie działo, a kumpel dolał do Ogara 900 oleju i mówi że lepiej chodził, ale to już pierdołyyy :stuck_out_tongue: Jak masz to lej naprawde ja tak robiłem i nic się nie działo !