Miernik paliwa / hamulce.

• This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 10 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam, w piątek nabyłem używanego RoXa z 2003 (prawie 4 ) roku. Ma przejechane 21 tys km..

Do rzeczy –
    1. Miernik paliwa działa tylko, gdy przejadę ok. 200m-1km. Myślicie, że to akumulator ?
    2. Gdy jadę słyszę, jak hamulce by obcierały ' o coś '. Co to może być?

Proszę o pomoc 🙁

Anonim
    Gość

longlin napisał:

o coś

krzywe tarcze , ale tak czy inaczej nawet jak jest nowa tarcza to klocki zawsze lekko przycierają , a tego raczej nie słychać..

longlin napisał:

Myślicie, że to akumulator ?

a na załponie reszta kontrolek i kierunki działają?? jak tak to nie aku

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

wrona napisał:

longlin napisał:

o coś

krzywe tarcze , ale tak czy inaczej nawet jak jest nowa tarcza to klocki zawsze lekko przycierają , a tego raczej nie słychać..

longlin napisał:

Myślicie, że to akumulator ?

a na załponie reszta kontrolek i kierunki działają?? jak tak to nie aku

wszystko działa prócz licznika paliwa.. co to może być?

PS. na tych hamulcach można jeździć? nic się nie stanie ? [ gdy przycisnę leciutko hamulec, to już nie słychać 'tego'

PS2. Moglibyśmy porozmawiać o tym na gg, a gdy uda nam się to rozwiązać napisze rozwiązanie ?

Anonim
    Gość

longlin napisał:

oglibyśmy porozmawiać o tym na gg, a gdy uda nam się to rozwiązać napisze rozwiązanie ?

Od rozwiązywania problemów jest forum. Powinieneś dostać za to warna, ale o tym już mody zdecydują. Do rzeczy:

Prawdopodobnie pływak się zawiesza, być może do wymiany, wymontuj i sprawdź.
    Co do hamulców to hamują dobrze? jak tak to zobacz może rzeczywiście krzywa tarcza, bądź krzywo zjechane klocki. Jeżeli hamują słabo to wymiana.

Anonim
    Gość

te tarcie to odkrec zacisk i najlepiej sprawdź klocki czy zawleczka ci nie wyskoczyla

Anonim
    Gość

Pływak może się zawieszać albo robi się zwarcie na tych 3 przewodach które dochodzą do wskaźnika (ja tak miałem, rozmontowałem wszystko wlutowałem nowe kable i jest super)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button