miejsce do napraw - Warszawa

Czy znacie jakieś miejsce w Warszawie (najlepiej okolice Mokotowa, Ursynowa, Ursusa) gdzie można za drobną opłatą podłubać przy samochodzie albo skuterze i nikomu nie będzie to przeszkadzało ?
Muszę wymienić olej i w sumie nie mam gdzie, tak samo chciałbym wypolerować samochód ale nie mam jak się dostać do prądu. Może są takie miejsca ?

Czyli szukasz jakiegoś kanału?

Fakt, źle się wyraziłem.
Chodzi mi o kawałek placyku lub trawnika gdzie można postawić skuter i w spokoju wymienić olej.

Hmmm... choćby nawet parking przy uliczce przy torze stegny. Ja tam kiedyś sobie dłubałem i gaźnik czyściłem :)

https://mapy.google.pl/maps?q=52.187004,21.045024&num=1&t=h&z=18

takich "parkindżków" koło mnie mam kilka ale nie wiem czy można spuszczać olej na ulicy ? oczywiście do pojemnika

No pewnie, że do pojemnika a nie na parking czy trawę.
Śmiało spuszczaj, jak masz jakieś miejsce obok siebie.

no to po bólu :)
a wiesz może czy można taki olej oddać do warsztatu - podobno gdzieniegdzie przyjmują do utylizacji ?

Warsztat ma się zająć takim olejem, ale chyba w sytuacji kiedy go sam wymienia. Powiem Ci szczerze, że nie wiem dokładnie. Ja wymieniałem u znajomego w warsztacie.
Może ktoś inny zna ten temat? Sam jestem ciekawy.

jesli nie beda chcieli przyjac to dac dyszke w lapke mechanikowi i przyjmie :) ale nie powinno z tym byc problemu :)