Mezzo Longija LJ50QT 2T Nie wiem co go boli

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Mezzo Longija LJ50QT 2T Nie wiem co go boli

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe filipbosss3 filipbosss3 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe filipbosss3
    filipbosss3
    Użytkownik

Witam posiadam skuter marki Mezzo Longija LJ50QT otóż, gdy odpalam skuter jest wszystko okey ale, gdy dodam gazu przerywa strasznie, gdy dodam więcej gazy na max. to wchodzi na obroty, przerywa, gaśnie, wchodzi na obroty przerywa, gaśnie i tak w kółko jechać się nie da, jadę tylko gdzieś tak 30 km/h. Czyściłem już gaźnik, wyczyściłem magneto z kurzu, wymieniłem świece. Dodam jeszcze że zaczeło to się teraz jakoś po tych mrozach co były i jakiegoś razu kupiłem paliwo na orlenie i wlałem i od tamtego czasu tak się dzieje. A i jeszcze mam ściągnięte wszystkie blokady.

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Możliwe są dwie przyczyny:
    1- Woda w paliwie, po mrozach. Najlepiej kupić świeżego i sprawdzić.
    2- Padł moduł zapłonowy, znajomy tak miał w Bassie. Odpalał normalnie, a jak tylko dodał gazu, to zaczynało się szarpanie, przerywanie i też nie chciał zbytnio się rozpędzać.

Zipp Salmo: przebieg 56598km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 156km.
    filipbosss3
    Użytkownik

Bardzo możliwe, ale zakładalem zablokowany moduł mój stary i jest to samo… 😀 A może zaciera sie 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
    Zdjęcie profilowe Mattheo97
    Mattheo97
    Użytkownik
    filipbosss3
    Użytkownik

Kupiłem wczoraj paliwo na orlenie i wymieniłem stare na nowe paliwo i dzieje sie to samo. Będę musiał kupić moduł CDI i sprawdzę czy to o to chodzi 😀

filipbosss3
    Użytkownik

Chyba problem się wyjaśnił ponieważ dzisiaj kupiłem moduł i było to samo. Wyjąłem filtr powietrza żeby przeczyścić go, i jakoś tkneło mnie żeby zatkać dopływ powietrza i co się okazało simering od strony wariata do du*y, ale myśle sobie kurde musiała być jakaś przyczyna no i zacząłem rozkręcać i okazało sie ze linka od pompy oleju, która ma za zadanie dawkować olej jest bardzo postrzępiona i nie chciała się w ogóle przesuwać. Na jutro bd miał simering i linke musze gdzieś dostać. 😛

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie