METALLICA jutro na Bemowie – jedzie ktoś pod płot?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic METALLICA jutro na Bemowie – jedzie ktoś pod płot?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe klekocix klekocix 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Jak w temacie. Biletu nie mam, ale bym posłuchał 🙂 pomysł jest taki, by podjechać pod płot lotniska od strony południowej. Trzeba tam być na 19 gdzieś tak. Oczywiście skuterem, więc bez picia 🙂 ktoś byłby chętny? Madonny tak słuchałem i dało radę

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

madi napisał:

Jak w temacie. Biletu nie mam, ale bym posłuchał 🙂 pomysł jest taki, by podjechać pod płot lotniska od strony południowej. Trzeba tam być na 19 gdzieś tak. Oczywiście skuterem, więc bez picia 🙂 ktoś byłby chętny? Madonny tak słuchałem i dało radę

Ja ich z okna będę słyszał 🙂

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja, gdybym był w Polsce to bym ich widział z balkonu. Ale, niestety, nie jestem.

Klekocixx, mieszkasz na Bogusławskiego?

Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Kisiu1981 napisał:

Ja, gdybym był w Polsce to bym ich widział z balkonu. Ale, niestety, nie jestem.
    Klekocixx, mieszkasz na Bogusławskiego?

Aż tak blisko to nie, na Powstańców Śląskich…

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie