metaliczny odgłos

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) metaliczny odgłos

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Kto mi powie , co to może być, metaliczny odgłos w okolicach wydechu, dźwięk jest jak spadają obroty ale to pod koniec ,czyli powiedzmy stoję na światłach i se go lekko gazuje tak aby nie ruszył i w momencie kiedy puszczam manete jest ten dźwięk

Anonimowy

Mogłbyś to dokladniej opisać albo nagrać i wrzucin na wrzuta.pl czy cos takiego

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

ale to tylko pod obciążeniem bo jak stoi na centralnej to tego nie ma ,jak wyzdrowieje to nagram filma

Anonimowy

Moze byc tak ze masz cos luzne np mocowanie od wydechu lekko się poluzowalo i jak schodzi z obrotów to peugeot dostaje wibracje(wiem po moim) i wtedy uderzaja o siebie np mocowanie z rama. Sprawdz wszystkie srubki w tamtej okolicy gdzie ten glos slyszysz.

Anonimowy

od wydechu to na pewno nie jest bo sprawdzałem

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

A inne metalowe elementył?

Anonimowy

wrona, mam to samo w swoim trekkerze/squabie. Myślałem, że może mało oleju w silniku, ale olej jest w normie. Czekam na podpowiedź co to może być

Anonimowy

U mnie w moim peugeocie tez centralna uderza o przekładnie i jest taki metaliczny dziewiek. Moze to jest to??

Anonimowy

może to kwestia wyrobienia ale wcześniej tego nie było a nie grzebałem nic przy stópce jak tylko wyzdrowieje zajrzę

Anonimowy

ok. Bo moze juz masz za slaba sprężynę od centralnej i poprostu stuka

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie