metaliczny odgłos

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Kto mi powie , co to może być, metaliczny odgłos w okolicach wydechu, dźwięk jest jak spadają obroty ale to pod koniec ,czyli powiedzmy stoję na światłach i se go lekko gazuje tak aby nie ruszył i w momencie kiedy puszczam manete jest ten dźwięk

Anonim
    Gość

Mogłbyś to dokladniej opisać albo nagrać i wrzucin na wrzuta.pl czy cos takiego

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

ale to tylko pod obciążeniem bo jak stoi na centralnej to tego nie ma ,jak wyzdrowieje to nagram filma

Anonim
    Gość

Moze byc tak ze masz cos luzne np mocowanie od wydechu lekko się poluzowalo i jak schodzi z obrotów to peugeot dostaje wibracje(wiem po moim) i wtedy uderzaja o siebie np mocowanie z rama. Sprawdz wszystkie srubki w tamtej okolicy gdzie ten glos slyszysz.

Anonim
    Gość

od wydechu to na pewno nie jest bo sprawdzałem

Anonim
    Gość

A inne metalowe elementył?

Anonim
    Gość

wrona, mam to samo w swoim trekkerze/squabie. Myślałem, że może mało oleju w silniku, ale olej jest w normie. Czekam na podpowiedź co to może być

Anonim
    Gość

U mnie w moim peugeocie tez centralna uderza o przekładnie i jest taki metaliczny dziewiek. Moze to jest to??

Anonim
    Gość

może to kwestia wyrobienia ale wcześniej tego nie było a nie grzebałem nic przy stópce jak tylko wyzdrowieje zajrzę

Anonim
    Gość

ok. Bo moze juz masz za slaba sprężynę od centralnej i poprostu stuka

Anonim
    Gość

ale powiem szczerze że to takie jakby pierścienie czy jakieś podkładki od śrubek (taki to jest dźwięk bo podkładki od śrubek to na pewno nie są)

Anonim
    Gość

Ja jak ujeba*** wydech w runnerce (tzn mocowanie jedno) to taki dźwięk był

Ale skoro tylko pod obciążeniem to faktycznie jak ktoś wspomniał sprawdź sprężynke od stopki

Anonim
    Gość

U mnie stopka jest git, ma gumowe gówienko które chroni przed obijaniem itp.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button