Membrany

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #210341
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Elo!
    Mam do was pytanko… czy da się jakoś zregenerować stare membranki żeby bardziej przylegały ??? Bo nie mam kasy na razie żeby kupić nowe bo kosztuję 160zł(carbonowe) a myślę że pasowało by wymienić je bo chce zrobić wszystko na tip top

    #210342
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Nic nie zrobisz… Jak już możesz na stałe przykleić, ale to raczej słabe rozwiązanie…

    #210343
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    jacob555 napisał:

    Jak już możesz na stałe przykleić, ale to raczej słabe rozwiązanie…

    😯

    To na pewno słabe rozwiązanie 😮

    #210344
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    a ogólnie warto jest kupować te carbonowe ? bo słyszałem że one są gorsze jeszcze od seryjnych, że żywotność krótsza… czy to raczej mit ?

    #210345
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    jacob555 napisał:

    Jak już możesz na stałe przykleić, ale to raczej słabe rozwiązanie…

    dojebałeś… przecież one pracują

    Adverion napisał:

    ogólnie warto jest kupować te carbonowe ?

    ja mam silnik stojący więc , potrzeba mi tylko jedną membranke , i owa carbonowa kosztuje 60 parę zł , a cały zawór z seryjnymi chyba 25zł ;/

    Carbonowe to śmiećtnik , wystarczają na parę tyś km i trzeba je wymieniać (moje wyglądały jak obgryzione przez chomika) , jeżeli masz seryjnym silnik , albo nawet tuningowany na poziomie sport , nie opłaca się dawać carbonu , carbon daje się przy bardziej wyżyłowanych silnikach , bo kompresja może płytki połamać i wtedy zatrzeć cyla , a carbon ciężej połamać , a najlepszym rozwiązaniem są z włókna szklanego czy czegoś takiego ( droższe trochę od carbonu)
    bo wytrzymalszego od tego syfu i jak już nawet cylinder to wciągnie to się nie zatrze

    #210346
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Może miałeś jakiś lipne co ? =P

    #210347
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    nie bo miałem je razy dwa , i za każdym razem wytrzymały 2-3k zresztą danielson miał to samo i pamiętam że jeszcze nie jedna osoba na forum skarżyła się na carbon

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button