mduł odblokowany nie działa

czesc.mam problem czy ktos może zna przyczyne dlaczego zakupiony przezemnie moduł http://allegro.pl/modul-odblokowany-cdi-przejsciowka-quantum-zipp-i2299495884.html
po podpieciu nie dział?skuter nie odpala.co może byc przyczyną???

Quantum R chyba ma inny moduł niż zwykły Quantum...

kupiłem cos takiego http://allegro.pl/modul-odblokowany-cdi-przejsciowka-quantum-zipp-i2299495884.html
i przed zakupem pytałem sprzedawce czy bedzie pasował powiedział ze bedzie teraz jak nie działa to sie wszystkiego wypiera bo na aukcji zastrzegł sobie ze nie ma zwrotów ale od strony technicznej ? dlaczego może nie działac?

Ile kręci na fabrycznym module?

v-max 48km/h 7tyś obrotów

To jest chyba ten od Quantum Classic w naszych R'kach są te duże wielkości mniej więcej paczki papierosów (przynajmniej u mnie jest ten duży). A jeśli u Ciebie jest oryginalnie taki mały to sprawdź kabelki w tej przejściówce i zwróć uwagę na ten jeden pusty pin czy jest w tym samym miejscu na module w gnieździe i na wtyczce w tej przejściówce. Może wystarczy tylko kabelki poprzekładać w kostce. Ja kupiłem taki: http://allegro.pl/modul-zaplonowy-new-racing-tuning-quantum-keeway-i2308647556.html i działa.
Pozdrawiam
A.

Arczi i jak Ci eRka smiga na tym module? Ile teraz wyciąga i czy zdejmowales jeszcze jakieś blokady?

dzwoniłem do kolesia który mi sprzedał moduł i twierdzi ze do R-ki pasuje na 100% bo R-ka niczym nie różni sie konstrukcyjnie od quantuma classic.umówiliśmy sie ze mu odesle a on wymieni bo może jest fabrycznie uszkodzony.zobaczymy czy kolejny bedzie działał

Murdelec...na odblokowanym leciał mi max ok 63 i w zupełności mi styka na miasto. Więcej żadnych blokad nie zdejmowałem bo wydaje mi się że nie ma. Na pewno nie mam na wariatorze bo zaglądałem. Dyszy głównej na gaźniku ani filtra powietrza nie będę zmieniał bo będzie więcej palił a dla mnie to podstawa żeby palił mało na dojazdach do pracy.

Arczi napisał:

Murdelec...na odblokowanym leciał mi max ok 63 i w zupełności mi styka na miasto. Więcej żadnych blokad nie zdejmowałem bo wydaje mi się że nie ma. Na pewno nie mam na wariatorze bo zaglądałem. Dyszy głównej na gaźniku ani filtra powietrza nie będę zmieniał bo będzie więcej palił a dla mnie to podstawa żeby palił mało na dojazdach do pracy.

Pytam bo wszędzie piszą, że po odblokowaniu powinien lecieć ok 80km/h. W sumie mnie te ok 65km/h też wystarczy i właśnie się zastanawiam czy kupić moduł samemu, czy przepłacić w serwisie 120zł za odblokowanie.

Że powinien lecieć 80 km/h to niestety tylko sobie piszą aby podbudować swoje ego.
Mi 80 poszedł, jednak jest jedno ale - z górki i w tunelu gdzie nie było wiatru.
Powiem Ci jedno - nie wierz w garbate aniołki.

Murdelec....jak umiesz odłączyć toster z gniazdka w kuchni i podłączyć go do gniazdka w pokoju, odsuwając przy tym krzesło od stołu......to będziesz umiał wymienić sobie moduł ;) kup za 25zł z allegro i będzie ok - zobaczysz :) Nie daj zarobić darmozjadom ;)

Moduł potrafię wymienić :-) Nawet już wymienialem na moduł od 4t i stopilem tym 2 świece.

Wczoraj kurier dostarczył mi moduł ten sam, który zakupił Arczi i teraz maszyna lata jak marzenie. Według gpsa 70 na prostej wytargalem :) Niestety nie wiem ile według licznika bo ten u mnie nie działa;p

ja równiez wymieniłem moduł na tani z allegro za 28zł i skutek smiga 73km/h