MBK NITRO BY KOGUD

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) MBK NITRO BY KOGUD

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #213070 Odpowiedź

Anonimowy

Oto moje nitro, kupiłem go rok temu we włoszech za 150 EURO, (ruina, wlaściciel mówił, że jak by nie było chętnych to by na złom poszedł, ale przy mnie ozyl)

Polini 70
    Wydech Gianelli
    Wario Polini Speed Control
    Sprzęgło na razie RMS ale juz uzbieralem sary troszkę to się wymieni.

rok temu:
    mam tylko jedną fotkę dlatego muszę wrzucic tą z dziwnym wyrazem twarzy xd

na tej focie nie widac dobrze w jakim stanie on był.

i dziś:

niech mi żaden mod nie wyjeżdza z tekstem o polskie znaki bo nie jestem przyzwyczajony a to się da czytać!!

Planuje wymienić wydech, sprzęgło zrobić jakieś zegary, pomalowac felgi crashe i 12bar’a mam nadzieje ze w te wakacje się uda xd.

#213071 Odpowiedź

Anonimowy

Ja myslałem, że on teraz tak wygląda jak tam gdzie ty jesteś 😀 A tu rewelka !
    Ile wyniosły koszta całej naprawy ?
    I gdzie ty tam dziwny wyraz twarzy widzisz 😛 Się cieszysz ze skutera jak dziecko tylko 😀

kogud napisał:

niech mi żaden mod nie wyjeżdza z tekstem o polskie znaki bo nie jestem przyzwyczajony a to się da czytać!!

Ty ty młody … 😀 Żartuje ;p jest dobrze

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #213072 Odpowiedź

Anonimowy

I to mi się podoba, żeby odnowić a właściwie wskrzesić o życia jakiś sprzęt.
    No teraz to jest już b. ładny rox. A właściwie nitro.

Masz u mnie szacun za odnowienie to moto 🙂

#213073 Odpowiedź

Anonimowy

ale mi się podoba :), ładnie wyszedł :D! Za 150euro też bym kupił ;). Dawaj te crashe, stelaż i na gumeee :D!

#213074 Odpowiedź

Anonimowy

RudY napisał:

Ile wyniosły koszta całej naprawy ?

w sumie okolo 800 PLN części kupywalem z reguły w okazyjnych cenach, uzywane oczywiscie..

Courte napisał:

Dawaj te crashe, stelaż i na gumeee !

na razie bez plastików trenuje ale po ostatniej glebie muszę jeszcze chłodnice pokleić :f

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #213075 Odpowiedź

Anonimowy

kogud napisał:

jak by nie było chętnych to by na złom poszedł,

lol??

bardziej się opłacało na części nawet bardzo tanim kosztem , bo przecież tu jest plastik sam , , jedyne co tu jest coś warte to karter bo alu , ale na pewno drożej sprzedał by go na jakims włoskim alledrogo

przecież za sama czachę i koła dostał by więcej niż za cąły skuter na złomie

a kurde ale odkopałem ale dobra ten dział to co innego

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: MBK NITRO BY KOGUD
Informacje o Tobie: