MBK Booster / Yamaha BWS za 1490 zł z nieciekawą historią, czy warto? Pilne

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery MBK Booster / Yamaha BWS za 1490 zł z nieciekawą historią, czy warto? Pilne

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe tqqqqq tqqqqq 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tqqqqq
    tqqqqq
    Użytkownik

Hej, dziś wybieram się na jazdę próbną, konkretnie tym skuterem – http://moto.allegro.pl/skuter-mbk-booster-yamaha-bws-70cm3-i2600829777.html . O MBK Boosterze czytałem sporo pozytywnych opinii, nie mniej jednak ten model ma dość nieciekawą historię… Co prawda niby jest na chodzie, ale sporo części zostało w nim wymienionych. OC do połowy września br., przegląd do lipca 2013 roku. Jest zarejestrowany na 50 cm3. Poza cylindrem i tłokiem były wymieniane następujące rzeczy – urządzenia do dawkowaniu oleju do silnika, rozrusznik i akumulator. Cylinder za około 200 zł, sprzedający nie zna producenta. Czy warto się takim modelem zainteresować? Jeśli tak, to do jakiej ceny się targować, żeby kupno było opłacalne? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Zdjęcie profilowe Szczypior
    Szczypior
    Użytkownik

Hmm.. Gdybyś dał 1200zł to byś raczej nie przepłacił.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe tqqqqq
    tqqqqq
    Użytkownik

Okej, dzięki, właśnie myślałem żeby tyle dać. A jak sprawy techniczne wyglądają? Wiem, że cylek może skatować silnik, więc pewnie wymieniłbym go jak najszybciej na 50cc.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie