MBK Booster co to za część

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) MBK Booster co to za część

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Kupiłem skuter MBK Booster 2007 rok. Skuter na chodzie, ale ponieważ był do poprawek. Rozebrałem wszystkie plastiki. W dolnej częsci pługa znalazłem poniższą część która nie była podłaczona. Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest i dlaczego nie jest podłączone. Napisane na częsci Ducati Energa wychodzą 2 kabelki

Anonimowy

jest to moduł a nie jest podłączone bo może jest zepsute i ktoś 2 podłączył

Anonimowy

Widziałem go na allegro, dość długo stał. Za ile wyrwałeś?

Z pewnością jest to moduł zapłonowy.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.

Anonimowy

Moduł mam w tylnej części, i ma dużo więcej kabli. Nie widziałałem 2 kablowego modułu. Wydaje mi się , że gdyby to był moduł to chyba skuter by nie odpalił i jeżdził. Tu jest moduł ale ma więcej kabli, u mnie na 100% nie było ingerencji a są tylko 2 kable
    klik

Anonimowy

to moduł tylko że tak jakby brakuje mu kilka kabli… 😀

Anonimowy

Tak jak by powtarzam kable sa zalane i nie ma szans aby byłu ucinane, no i czary bo skuter sobie chodzi normalnie.Chyba, że to moduł bezprzewodowy. Najlepiej, żeby jakis uzytkownik BWs się wypowiedzial. Kolejna sprwa nie sadze by tak nisko montowali modul , przecierz to by było narazone na wode

Anonimowy

Blokada elektryczna ?!

jahooo2244 napisał:

nie sadze by tak nisko montowali modul , przecierz to by było narazone na wode

Nie takie cuda się zdarzały 😀

Jest tu kilku posiadaczy BWSów więc może nas oświecą 🙂

Anonimowy

Ten moduł to taki gratis dostałes do skutera i teraz masz 2 😀 tak poza tym to temu się nic nie stanie jak na niego wody naleci bo nie ma szans zeby wleciala woda do tego modułu bo jest zalany plastikiem 🙂

Anonimowy

Wieśloch:
    http://allegro.pl/yamaha-aerox-neos-bws-jog-sterownik-dozownika-i1424667624.html

Ale kolega pisze że „to nie rozwiązuje zagadki bo jak puszka ma sterować dozownikiem”.

Na moje, wypierdol to jak skuter chodzi i spokój.

Anonimowy

ja pierdole co to za wynalazek , moduł od dozownika oleju ??

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie