Ten temat zawiera 36 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 37 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema. To moj booster z 2002r. kupiłem go za 1200 zł. V-max na ciezkich rolkach 80 realne(6g), ale załozyłem 4g i idzie na kolo jak burza ale nie wiem ile na v-maxa bo juz kiere obdarłem i trochę wyje. Ale to będzie stunt sucz wiec v max nie jest taki wazny. Na zakup boostera namowili mnie SiWy, maciekTPI i Pavel.

Mechanika:
    ➡ polini sport 70
    ➡ leo zx
    ➡ malossi fly (sprezynki hebo niebieskie)
    ➡ gaźnik 12 (dysza 98)
    ➡ wario seria rolki 4g
    :arrow:dzwon seria

Optyka:
    ➡ nic ciekawego

Plany:
    ➡ dellorto 17,5 (juz w drodze)
    ➡ malossi e 13 ( tez w drodze)
    ➡ łozyska skf c4 teflon ( w ferie bedą jak siwy uzyczy narzedzi)
    ➡ wiatark oversize (dla lepszego chłodzenia niewiem kiedy)

Anonimowy

bez fot ani rusz , postaraj się tak żeby nie wył , bo zrobi ci się prug na cylku

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

oto fota niemailem czasu robic innych. wiem ale jestem dopiero w trakcie regulacji

Anonimowy

ale brzydal , doczyść i dopieść go 🙂 a i dawaj foty w img , jak nie wiesz o co chodzi to looknij w swój post i zobacz co zrobiłem z linkiem

Anonimowy

boster jak booster brzydal i tyle ale napierw mechanika potem optyka jak kasa będzie bo jeszcze do crossa muszę kupić pare rzeczy

[ Dodano: 11-01-2011, 15:51 ]
    załozyłem z powrotem rolki 6gram i muszę poweidziec ze v max wzrósł ale tez przyspieszenie i nie wyje tak jak na 4, poregulowałem trochę i jest, ale i tak to było na marne bo załoze 17,5 ktore bede miał w tym tygodniu i od nowa regulacja

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

No booster fajna szmata 🙂 chociaż zjebałes go trochę tymi wlepami na czaszy i tym niebieskim plastikiem wokól lampy przedniej. Ale to nie problem kupić pare sprayów i pomaziać go. Przydały by się tu jakieś ładne kólka od roxa albo joga… Składaj to i przywoź do Pińczowa bo muszę wypróbowac na kole 😀 😉

Anonimowy

jak będzie silnik full sport to zrobie tarcze i kola roxowe lub sr. a te naklejki to dopiero efekt początkowy, zawsze efekt początkowy tak wygląda zobaczysz go jak silnik zrobie jak będzie wyglądał, i pamietaj ze nie mogę yz zaniedbywac i tez cos jej muszę kupić

Anonimowy

Walic bwsa rob yz to chce się przejechac 😛

Anonimowy

w YZ tylko opona jest do kupienia ale na stóndy ta wystrczy lecz juz w teren nie, a po za tym YZ za mocne dla ciebie to nie 7-10 km tylko ponad 40

Anonimowy

peugeotsv napisał:

w YZ tylko opona jest do kupienia ale na stóndy ta wystrczy lecz juz w teren nie, a po za tym YZ za mocne dla ciebie to nie 7-10 km tylko ponad 40

czyt. „chyba Cię kur wa poje bało, że dam Ci się przejechać” 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 37 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie