Maver Action- Gaśnie na wysokich obrotach.

Witam, mam poważny problem ze skuterem Maver Action. Odpala bez problemu, chodzi na wolnych obrotach, ale za każdym razem gdy dodam wiecej gazu skuter sie zamula i schodzi do niskich obrotów, często też gaśnie. Jedzie normalnie do pewnego momentu, około 15 km/h, dodaję gazu i na tym koniec. Czyściłem gaźnik oraz filtr powietrza.

Musisz mieć coś z gaźnikiem nie tak..

Gdy rozkręcałem, wyglądało na to że wszystko jest w porządku. Może to byc wina zapłonu?

Mi się wydaje, że jest coś z gaźnikiem gdy dodajesz gazu, to może paliwo nie dociera i gaśnie. Albo może coś z cewką.:) Ale najprawdopodobniej gaźnik masz zapchany, albo coś uszkodzone.

a nie usuwałeś zwężki z filtra? twój opis wskazuje na brak zwężki, jeśli ja wyjałeś to albo ja włóż z powrotem albo nie zakładaj zwężki ale za to musisz dać wiekszą dyszę, po prostu bez zwężki powietrze za wolno przepływa ijest za małe podciśnienie w kolektorze ssącym i nie daje rady porywac odpowiedniej ilosci paliwa, ale zmiana dyszy na większą załatwi sprawę bo nawet jak bez zwężki powietrze wolniej płynie to przez większą dziure w dyszy da radę wyssać tyle benzyny ile mu trzeba

Spróbuj wyregulować gaźnik śrubką od składu mieszanki i wolnych obrotów.