Materiały do nauki- prawko AM.

Dzień dobry!
Nie posiada ktoś z was informacji o jakimś dobrym podręczniku/książce lub nie znacie czasem jakiejś stronki która pomogłaby mi podszkolić się z teorii na prawo jazdy AM.

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam Olek.

W google wpisz testy na kartę motorowerową, rozwiązuj tak, abyś zdał.
Potem nie wiem, hmm... Podszkol krzyżówki, znaki rogowe, na to nie ma książki, ani żadnej receptury. Musisz sam tego chcieć. Rozwiązuj aż nie będziesz miał na 25 testów min 23 zdanych. Ja tak robiłem i uwinąłem się w ramach czasowych na pograniczu AM i karty motorowerowej.
Ty wydasz 500 zł ja wydałem 5 zł na paliwo :D

Decyzja należy do Ciebie Olku. Próbuj, aż będzie pożądany efekt.
To tyle z mojej strony.

Dzięki!
A test z teorii na AM wygląda tak samo jak na karcie motorowerowej?
Tyle samo pytań i podobna skala trudności?
Pozdrawiam.

Ucz się tak samo jak na A. Oprócz budowy pojazdu oczywiście.

Test z teorii na AM (zresztą na wszystkie kategorie) jest zdawany w WORDzie tj. 20 pytań ogólnych i 12 specjalistycznych. Ja jak zdawałem kartę motorowerową w szkole to było 15 pytań z odpowiedzią wielokrotnego wyboru, trzeba było mieć co najmniej 11 dobrych odpowiedzi.

Kategoria AM to za bardzo mnie nie interesuje. Posiadam Kartę, aczkolwiek do 18-tego roku życia będę musiał podpisać kwitek czy coś o przyznanie karty, bo uprawnienia zdałem mając na 24/25 pkt z testu. 1 pomyłka przy 1 pomocy. Wracając do problemu, test będzie wyglądał podobnie jak w gimnazjum, tylko więcej godzin praktycznych i teoretycznych. Tym się różni. W szkole jak robiłeś na starych przepisach to maksymalnie 2-3 błędy i po 5 zł na paliwo. Jakiś wyjazd z posesji, ósemeczka, slalomik z większą prędkością i mniejszą, ponowny zjazd na posesję i zdany :) Przed testem np pytanie od policjanta co byś zrobił gdy ....
odp i lecisz do domu z kartą :D

Tak jak Ty na A tzn?

Nie nie test na AM jak standardowe Karty Motorowerowe. O to Ci chodzi ?

ok