markowe sprzety zawyzaja osiagi?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) markowe sprzety zawyzaja osiagi?

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

wiec tak panowie i panie jade sobie z kolega obok siebie ja piaggio on keewayem ry8 u mnie jest 50km/h u niego 40km/h wiec postanowilismy sprawdzić czyj licznik przeklamuje jadac z kolega peugotem speedfigt 1i2 yamaha tzr i aprilia rs nasze osiagi byly zblizone roznica okolo 2km/h tylko kolega jadacy keewayem zawsze ma osiagi o 10km/h mniejsze zmierzylismy gpsem i predkosc zgadza się z keewayem,dla pewnosci mam drugi gps i pokazal ten sam wynik co keeway wiec jak z tym jest czy to mozliwe zeby markowe sprzety przeklamywaly 10km/h? a chinol pokazywal dobrze czekam na wasze opinie :mrgreen:

Anonimowy

może miał tarcze zegarów zmieńioną? keeway właśnie do 45 pokazuje idealną prędkość realną, jedźcie razem np. 80 i zobacz komu pokazuje dobrze bo znając życie w keeway na liczniku będzie prędkość większa o jakieś +/-20kmh od realnej.

Anonimowy

właśnie seria jest i przy max predkosci nadal pokazuje 10km/h mniej niz markowy wiec co tu myslec a gps nie klamie:/

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

ja jechałem z chinolem to w chinolu [4t] pokazywało 15 a u mnie 10

Anonimowy

Ogólnie chinole bardziej przekłamują, może ten jest jakiś wyjątkowy 😛

Ktośtam ostatnio pisał że u niego ( w markowcu ) było 80 a jego kumpel jechał tyle samo a miał 100km/h w chinolu 😀

Anonimowy

zobaczcie autem najlepiej i jedzcie wszyscy 80km/h licznikowe albo 70 bo któryś może nie polecieć 80 .. i się okaże .. ja mierzyłem autem jechałem 50km/h i w aucie pokazywało również 50km/h a gdy jechałem znowu innym razem 80 licznikowe moim to w aucie też 80 pokazywało 🙂 i teraz mam pewność że mój licznik chodzi jak należy i nie zawyża a w TZR liczniki zawyżają aż o 16km/h 😆 ale moim zdaniem lepiej jak zawyża niż zaniża bo w razie jak by łąpali na suszarkę i byś jechał licznikowe 50 to im by np. pokazało 40 a jak by ci zaniżało i byś jechał 50 to im by pokazało więcej i byś miał problemy 🙄

Anonimowy

Ten ry8 z ktorego jest roku?? I ma on elektroniczne zegary?? Jesli tak to nic dziwnego ze pokazuje realną prędkość 😉

Anonimowy

rok 06-07 nie pamietam a zegary ma normalne na wskazowke i właśnie mnie dziwi zeby markowe sprzety przeklamywaly a chinol nie?to nie do pomyslenia

Anonimowy

To jak ma zwykle zegary to tez zawyża tylko przy większych predkościach tak jak mafioz wspomniał 😛

BTW: Najlepiej nie mieć wogule licznika tak jak ja i mieć spokój 😉

Anonimowy

jedyne seryjne liczniki które widziałem i się nie myliły względem gps’u to elektroniczne keeway’a, reszta wali w dupę co najmniej 10km/h przy maxymalnej prędkości 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie