Ten temat zawiera 52 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 53 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #221176 Odpowiedź

Anonimowy

Widziałem ostatnio na jednym z forum Mape google na której każdy mógł się dodać w określonej pozycji

dało by radę zaadoptować coś takiego na jednośladzie?

#221177 Odpowiedź

Anonimowy

Widziałem takie coś na dwóch portalach(o różnych podstawach) i myślę, ze i u nas podejdzie. Tylko niech się jakiś Admin pojawi 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #221178 Odpowiedź

Anonimowy

Wyjaśnijcie o co chodzi. Bo nie kapuję.

#221179 Odpowiedź

Anonimowy

Masz mapę Polski albo świata i każdy może przypiąć na niej taką jakby pineskę w miejscu gdzie mieszka. Jasne? 😛

#221180 Odpowiedź

Anonimowy

masz na jednośladzie mapke polski ina niej takie pinezki każdy moze jedna wsadzić na mapie

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #221181 Odpowiedź

Anonimowy

Ja też chcę tak! I gdzie to będzie widać?

#221182 Odpowiedź

Anonimowy

co widać ? porostu będzie napis np „mapa google ” pod banerem tam gdzie masz np wyloguj

#221183 Odpowiedź

Anonimowy

Czyli w sumie bez sensu 😀

#221184 Odpowiedź

Anonimowy

co bez sensu ? naciskasz i wyskakuje ci mapa i widzisz po pinezkach kto gdzie jest

#221185 Odpowiedź

Anonimowy

BALU napisał:

co bez sensu ? naciskasz i wyskakuje ci mapa i widzisz po pinezkach kto gdzie jest

No i na chuj to? I tak masz lokalizację pod avatarem 😉

Dajcie sobie i adminom spokój i zapomnijcie o sprawie 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 53 łącznie)
Odpowiedz do: Mapa google
Informacje o Tobie: