Ten temat zawiera 52 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 53 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Widziałem ostatnio na jednym z forum Mape google na której każdy mógł się dodać w określonej pozycji

dało by radę zaadoptować coś takiego na jednośladzie?

Anonimowy

Widziałem takie coś na dwóch portalach(o różnych podstawach) i myślę, ze i u nas podejdzie. Tylko niech się jakiś Admin pojawi 🙂

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Wyjaśnijcie o co chodzi. Bo nie kapuję.

Anonimowy

Masz mapę Polski albo świata i każdy może przypiąć na niej taką jakby pineskę w miejscu gdzie mieszka. Jasne? 😛

Anonimowy

masz na jednośladzie mapke polski ina niej takie pinezki każdy moze jedna wsadzić na mapie

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Ja też chcę tak! I gdzie to będzie widać?

Anonimowy

co widać ? porostu będzie napis np „mapa google ” pod banerem tam gdzie masz np wyloguj

Anonimowy

Czyli w sumie bez sensu 😀

Anonimowy

co bez sensu ? naciskasz i wyskakuje ci mapa i widzisz po pinezkach kto gdzie jest

Anonimowy

BALU napisał:

co bez sensu ? naciskasz i wyskakuje ci mapa i widzisz po pinezkach kto gdzie jest

No i na chuj to? I tak masz lokalizację pod avatarem 😉

Dajcie sobie i adminom spokój i zapomnijcie o sprawie 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 53 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie