manetka do końca a on zwalnia

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis manetka do końca a on zwalnia

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  szyszu3 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

szyszu3
    Użytkownik

Cześć. Mam problem w swojej aprili, ponieważ kupiłem nowy gaźnik 17,5mm, założyłem, chyba dobrze wyregulowałem, I jak sie jedzie to musze dać tylko troche gazu, wtedy ma najlepsze przyśpieszenie i najlepiej wchodzi na obroty, a jak dam do końca to muli. I też nieraz muszę póścic gaz (nawet jak trzymam na troche gazu) bo nagle schodzi z obrotów i gaśnie, ale jak puszczę gaz i dodam znowu to jedzie. Co to może być ? za mała dysza ?

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

mala dysza, za duzo powietrza.

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak masz filtr powietrza to powninno w środku być taka rurka. Ja nie miałem bo wyjąłem i tak samo miałem dałem 34 manetki i była moc a jak dałem na full to jeden wielki muł. Przeczyściłem gaźnik , magneto, wymieniłem świece i założyłem tę rurkę spowrotem i chodzi bez zarzutów.

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Woli dac wieksza dysze jezeli zalezy mu na mocy.

.. Bez polskich znak’o’w .

szyszu3
    Użytkownik

to jaką dać dysze ? 100 ? czy jeszcze większą ? Muszę srawdzić jaką miałem w tym 21mm, troche mniejszą dam, bo mi dużo żar 😀

Ja w korkach nie stoje.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie