Mam zamiar sprzedać prawie nowego zipp i kupić yamahę dobrze robię?

Witam!
Mam zamiar sprzedać zipp 2012 r. przebieg 1500 km i chcę kupić yamahę a mój stary mówi że gwarancja i takie tam ale sprzedać mi pozwolil powiedzialem mu ze yamaha to sprzęt najwyższej klasy i jest prawie bezawaryjny wolę zamienić chinola na coś markowego dobrze robię? Bo Zipp ciągle się psuję :(

Yamaha Jog RR po wymianie cylindra 50 cm3 dobrze robię?

nie wiem , ja kupilem yamahe cygnus 125 z 2009 roku z przebiegiem ok 4 tys km a po 6 tygodniach ja dolożyłem kolejne 1200 km i rozpier... mi sie pompa paliwowa , koszt naprawy na złotówki 1600 zeta !!!

Dużo będziesz musiał dołożyć do yamahy?
I jakiego teraz zippa masz?

do yamahy 500 zł
zipp superray 4t

Ja osobiście bym superray'a nie sprzedawał.
Za te 500zł zrób jakiś tuning i będzie git :D

Opisz tę Yamahę daj zdjęcia.

Yamaha aerox 2008 rok 5000 przejechane cylinder 90cc wariator polini licznik koso dzwon polini sprzęgło polini świeca irydowa v-max 140 km/h i zdjęć nie mam bo to kolegi skuterek :)

spalanie 8l/100 km ;)

Ja osobiście zmieniam Vapora na TZR ;p Kupno nowego chińczyka za tyle forsy to był mój błąd ale byłem zaślepiony... Trzeba żyć dalej ;f Lewa ;D

Wymieniaj na 100% bez skrupułów. Aerox bardzo dobry sprzęt

spali 4l na 100

czy warto czy nie? jak zrobić żebym miał więcej telefonów o skuter?

i osobiście wole chłodzenie cieczą

czy poczekać te 2 lata i kupić 125 cc?

Ja tych 2 lat bym nie wytrzymał ;). Już po dniu czuje ogromny niedosyt i chęć jazdy. Jeśli nie masz na chwilę obecną kasy, to możesz poczekać, ale dolicz do tego potem jakieś 1 000 zł na A1 ;).

Za ile kolega go sprzedaje? ;)

a własnie proszę was o wycene bo wg ceny nie mam (do uzgodnienia) :D
Skuterek po regulacji gaznika chodzi jak marzenie :)
A właśnie byłem w serwisie i złamał mi plastik i przykręcił 2 śróbki niszcząc 2 plastik czy mogę napisać wniosek o nowe 2 plastiki?