mam zamiar kupić Rometa RXL 4T

Witam wszystkich posiadaczy Rometów!Mam już skuter Kymco 2T.Ale chcę nabyć Rometa RXL Eco Edytion 4T.Podoba mi się on bo jest duży i w dwie osoby nie jest chyba na nim ciasno.Napiszcie mi proszę coś o tym skucie,czy dobrze się nim jezdzi?Czy on w dwie osoby po mieście daje radę,czy część są drogie i jak z dostępnośćią?Czy w 4T trzeba zmieniać cylinder by lepiej śmigać,a może wystarczą jakieś zmiany bez ruszania orginalnego cylindra? Dzięki za podpowiedzi i szerokość Rometowcy :)

Z Kymco schodzisz na Rometa? :/

Ja jeździłem RXL z wypożyczalni przez weekend.
Nie wiem jak z jego awaryjnością, chociaż mój miał nastukane 15k, był po remoncie i śmigał bez problemu.
Natomiast jeżeli chodzi o komfort itp - to tutaj nie ma się do czego przyczepić. Skuter jest duży, ma długą i szeroką kanapę także spokojnie można we 2 osoby jeździć i jest wygodnie.

Pietro,będę miał Vitalkę i RXL-a.Chcę mieć dwa skutery: 2T i 4T.A tego Rometa kupuję od rodziny,to 2010 rok i większość czasu stał w garażu.Ma 1800km przelotu,także nówka po dotarciu i płacę 6 stówek za niego + przerejestrowanie. :)

Robertonos napisał:

Pietro,będę miał Vitalkę i RXL-a.Chcę mieć dwa skutery: 2T i 4T.A tego Rometa kupuję od rodziny,to 2010 rok i większość czasu stał w garażu.Ma 1800km przelotu,także nówka po dotarciu i płacę 6 stówek za niego + przerejestrowanie. :)

W takim razie, nad czym się zastanawiasz? Choćby potem odsprzedać go, to się opłaci ;)

I tak robię Pietro ;)Jestem ciekawy jak taki duży i ciężki 4T daje radę?Okaże się za tydzień,no i jak go rozpracuję to zobaczę czy przerejestruję i zostawię sobie.Czy pójdzie dalej do Żyda.Pozdrawiam Ciebie Pietro i życzę SZEROKOŚĆ.

Jest większy, ma bardziej rozbudowane plastiki, ale nie koniecznie musi być cięższy..
Dzięki za pozdro, wzajemnie :)