Mam pytanie ?

Zmieniam z 50cc na 80cc i mam pytanie ile by kosztowała wymiana cylindra razem z głowicą i sworzeniem czyli komplet oraz podregulowaniem napędu i powiększeniem kanału wydechowego ??

koło 300zł jeszcze zależy w czym i jakiej firmy cylek

miedzy 60zł za tani cylinder i robote u kumpla po 1000zł lub więcej za cylinder z górnej półki i roboczogodziny w warsztacie. Zależy od tego jaki sprzęt, jaka część kraju.
Chiński cylinder to 60-100zł, cylinder Airsal kosztuje 290zł, Naraku 290-320zł, Top Performance Trophy jakieś 650zł, cylinder Malossi kosztuje 830zł a Pollini sport 1050zł a ty chcesz przed wymianą jeszcze ręczne poprawki i jeszcze strojenie napędu.

tak ale ja te części kupiłem tylko samą robociznę ile by wyniosła sama wymiana i te ustawienie bo ja już mam części ?

rozumiesz że to zależy od stawki konkretnego warsztatu, miejsca i przypadku? ktoś ci zmnieni cylek, wsadzi rolki za 9zł i za całość skasuje stówke albo sobie skasuje stówke ale za godzinę i bedzie se bawił 4 godziny z napędem. Strojenie napędu to strasznie upierdliwa robota.
Lakierowanie samochodu w warszawie kosztuje 4-6 tys zł a 60km dalej zrobisz to za 1200 + lakier. Zwłaszcza że ty jeszcze chcesz ręczne dłubanie pilnikiem w cylindrze. To wymaga wiedzy a używanie wiedzy kosztuje. Nie każdy też się podejmie takiej zabawy jeżeli cylinder nie bedzie taki lepsiejszy albo wyjdzie z założenia że z gówna bata nie ukreci i tylko sie bez sensu narobi - wiec cie skasuje jak za zboże.

u mechanika chcą za to 180zl czy to dobra cena ?

u mnie wzięli 160

lubie gości do których nie trafia co czytają

dzięki ja też xd