! Forum Serwis Mam pytanie ?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Patryk Dietrich 3 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Patryk Dietrich
    Użytkownik

Zmieniam z 50cc na 80cc i mam pytanie ile by kosztowała wymiana cylindra razem z głowicą i sworzeniem czyli komplet oraz podregulowaniem napędu i powiększeniem kanału wydechowego ??

Zdjęcie profilowe Tomi12
    Tomi12
    Użytkownik

koło 300zł jeszcze zależy w czym i jakiej firmy cylek

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

miedzy 60zł za tani cylinder i robote u kumpla po 1000zł lub więcej za cylinder z górnej półki i roboczogodziny w warsztacie. Zależy od tego jaki sprzęt, jaka część kraju.
    Chiński cylinder to 60-100zł, cylinder Airsal kosztuje 290zł, Naraku 290-320zł, Top Performance Trophy jakieś 650zł, cylinder Malossi kosztuje 830zł a Pollini sport 1050zł a ty chcesz przed wymianą jeszcze ręczne poprawki i jeszcze strojenie napędu.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Patryk Dietrich
    Użytkownik

tak ale ja te części kupiłem tylko samą robociznę ile by wyniosła sama wymiana i te ustawienie bo ja już mam części ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

rozumiesz że to zależy od stawki konkretnego warsztatu, miejsca i przypadku? ktoś ci zmnieni cylek, wsadzi rolki za 9zł i za całość skasuje stówke albo sobie skasuje stówke ale za godzinę i bedzie se bawił 4 godziny z napędem. Strojenie napędu to strasznie upierdliwa robota.
    Lakierowanie samochodu w warszawie kosztuje 4-6 tys zł a 60km dalej zrobisz to za 1200 + lakier. Zwłaszcza że ty jeszcze chcesz ręczne dłubanie pilnikiem w cylindrze. To wymaga wiedzy a używanie wiedzy kosztuje. Nie każdy też się podejmie takiej zabawy jeżeli cylinder nie bedzie taki lepsiejszy albo wyjdzie z założenia że z gówna bata nie ukreci i tylko sie bez sensu narobi – wiec cie skasuje jak za zboże.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Patryk Dietrich
    Użytkownik

u mechanika chcą za to 180zl czy to dobra cena ?

Zdjęcie profilowe matiquad
    matiquad
    Użytkownik

u mnie wzięli 160

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

lubie gości do których nie trafia co czytają

Patryk Dietrich
    Użytkownik

dzięki ja też xd

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie