mam problem ze skuterem TGB 101s

no wiec gdy skuter jest zimny jedzie dobrze a gdy sie rozgrzeje to daje mu gau a on gasinie i wogule mu odmija raz idzie raz nie i gasinie pomocy a i mam w nim nowy gazinik bo stary szlak trafił pomocy!? dziex z gory

i jeszcze jak ktos wie to gdzie sa blokady oprucz gazinika i modułu bo odblokowałem i idzie jakie 30 km/h i chciałbym wycisnąc jakies 60 max i jakie rolki ile gram?

a i jeszcze jedno XD tata mi robił skutera i iglicy jakas spinke podnosił na sama gore i sie muli jak dam pełny gaz jak dam puł to jedzie jak całby to sie dusi i gasinie i po jakies 3 km przejechanych on niema siły a na zimnym rwie jak głopi pomocy dzienx odpiszcie bo akurat fajna pogoda o on stoi w garażu ;-D

witam, wyczyść filtr powietrza, opuść tą iglice na środkowy poziom. Wymień świece.

przykręć mu benzyne bo go zlaewa jak mu dasz więcej gazu, nie może sobie poradzic. to 2suw?

OSKAROSS napisał:

a i jeszcze jedno XD tata mi robił skutera i iglicy jakas spinke podnosił na sama gore i sie muli jak dam pełny gaz jak dam puł to jedzie jak całby to sie dusi i gasinie i po jakies 3 km przejechanych on niema siły a na zimnym rwie jak głopi pomocy dzienx odpiszcie bo akurat fajna pogoda o on stoi w garażu ;-D

Z Twojego opisu wynika że masz za dużą dyszę, wymieniałeś gażnik czy sprawdziłeś jaką ma dyszę? skuter zimny potrzebuje bogatszą mieszankę i nic się z nim nie dzieje, może też wystarczy regulacja gażnika.

tak dwu sow ale dzisiaj opusiciłem na sam duł iglice i jest okej a wiecie gdzie sa blokady o mi idzie tylko 30 km h a chce jakies 50 60 ??
a do dugiego mam nowy gazinik podwiesiłem pływak i igklica na sam duł a i dysze wkresiłem ze starego gazinika podajze to 60
dzienx odp
a i w tgb te silniki to sa suzuki ??

coś jest nie tak, sprawdz modul zaplonowy bo skuter minimum 50powinien Li leciec lekka ręką...

no właśnie ze nie bo on ma wszystkei blokady tylko zdjełem z gazinika bo kupiłem odblokowany i od mod ułu odciełem brazowy kabel i ile gram roli ?? i na wydechu jest blokada wiem gdzie zaraz przy cylindrze taka tulejke zwezona wspawali do wydechu wyjebe to i powinien cos wiecej wydusić i czy gdzies indziej jest blokada obecne roli w nim to 8 gram
skutr kupiłem w gorah na zimowych laciach to nie wiem poco 8 gram moze na moc ?? pomocy jakie rolki wsadzic link najlepij poprosze XD dxiens

ale zablokowany powinien ci 50 leciec, skrec ten kabelek tak jak był. Roliki nie maja znaczenia jakich bys nie wlozyl to i tak v max duzo sie nie zmieni.

ale on nawet w dowodzie ma 25 v max XD i nie wiem gdzie ma blokady wiem ze moduł gazinik odblokowany i wydech tulejka a tylko z wydechu i gazinika zdjełem i rolki sa 4,5 gram najlepse podobno

a wiesz moze jaki silnik jest e tgb czy to prawda ze suzuki daj gg plis

6309108

http://www.youtube.com/watch?v=XGV86EUzKoc

v max 25km/h ? ;] Może to jest mofa z Niemiec, wtedy tylko pozostaje Ci wymiana przełożeń niestety ^

uu a jaki koszt tych przełozeń

a i wie ktos czy jest tam olej

Witam ponownie XD mam taki problem z tym TGB 101s .podobno on jest z Niemiec i mam jakas mofe na przekładni czy cos w tym stylu tak pisze w dowodzie i jego max prędkość to 40 km h i potrzebuje taka przekładne odblokowana czy cos takiego . moze ktos ma na sprzedaż taka przekładnie lub na jekiejś stronce jest prosze o pomoc ja niemoge takiej znaleść. a i sprzeło mam na gównej sprzezynie czerwonej i trzy małe żółte niewiem czy to cos pomoże dzięx
z góry

witam..wszystkich mam nowe pytanko otóż chciałbym założyć do TGB 101s chłodzenie ciecza na cyl 50cc i niemoge znaleść takiech części na necie pomozecie ..??? chodzi o pompe cyl z głowicą tłokiem i chłodnica pomocy ??? z góry dziekuje

OSKAROSS - daj sobie spokój z tym chłodzeniem. Moja rada - poszukaj w okolicy Twojego zamieszkania jakiś dobry warsztat - oddaj skuter. Powiedz, żeby Ci zdjęli blokady, wyregulowali maszynkę. Droga, którą podążasz prowadzi donikąd. Szkoda Twojego czasu i pieniędzy. Nie pakuj się w coś o czym nie masz zielonego pojęcia. Poczytaj najpierw w necie na temat blokad, ogólnie o tuningu skuterów. Nikt Ci na tacy nie poda gotowego rozwiązania. Każdy przypadek jest inny.