Mam problem ze skuterem 2t yamaha jedzie 45 i wiecej niechce

witam jestem nowy i niezbyt sie znam na skuterach chciałem prosic o pomoc mianowinie skuter mi jedzie 40/45kmh i wiecej nie chce ma wymieniny tłok z cylinder na80 nowy gażnik tlumik leovionce i nie chce jechać szybciej. Tak jakby nie wchodził na wyższe obroty

bo pewnie jest zablokowany do 30 mil ( 46 km ) idz do serwisu albo mechanika to ci odblokuja

Masz w nim prawdopodobnie jeszcze jakieś blokady, albo jest fatalnie wyregulowany napęd. Nastąpiła dość spora ingerencja w Twój skuter - być może dysza w gaźniku jest za mała i masz złą mieszankę. Sprawdź proszę i napisz, jakiego koloru jest świeca.

A to nie modul blokuje ?

Z górki jedzie i z 70 km jak dobrze pojdzie. Ale na prostej do 30 ma kopa a potem sie toczy do 40-45. Świeca jest dobra byłem u mechanika sprawdzał i sie poddal stwierdził że nie wie co mu dolega

Tak jak napisał mxx_rs możliwe, że moduł Ci blokuje... możliwe, a raczej na pewno masz blokady...

jeśli moduł by blokował to z górki nie pojechałby więcej jak 50 bo moduł blokuje obroty. Chyba że z przepaści leciał 70 wtedy obroty nie grają roli.

tomusssr napisał:

cylinder na80 nowy gażnik tlumik leovionce i nie chce jechać szybciej.

Wydech odblokowałeś? Dysza w gaźniku wymieniona na większą?
No i oczywiście wymień moduł na odblokowany.

Wydech odblokowany, dysza wymieniona na większą nie wiem jak moduł bo kupiłem już tym modułem i z tego co mi mówili to go nie wymieniali fakt że w sumie z górki nie słychać żeby wkręcał sie wyżej. a jeżeli chodzi o regulacje to co można wyregulować poza gaźnikiem

a jeżeli moduł to jaki kupić czy taki tanszy odblokowany też cos da??

mam troche lipe bo nieznam nikogo ze swojej okolicy zeby sie na tym znal zeby zobaczyl oco z nim chodzi

A filtr powietrza jaki masz ? Gaźnik jaki ?

stożek niewiem jakiej firmy. i gaźniki zwykły chiński odblokowany. orginalny był mikuni ale nie zaciąga paliwa