Mam problem ze skuterem 2t yamaha jedzie 45 i wiecej niechce

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    tomusssr
    Użytkownik

witam jestem nowy i niezbyt sie znam na skuterach chciałem prosic o pomoc mianowinie skuter mi jedzie 40/45kmh i wiecej nie chce ma wymieniny tłok z cylinder na80 nowy gażnik tlumik leovionce i nie chce jechać szybciej. Tak jakby nie wchodził na wyższe obroty

wodka85
    Użytkownik

bo pewnie jest zablokowany do 30 mil ( 46 km ) idz do serwisu albo mechanika to ci odblokuja

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

bassist
    Użytkownik

Masz w nim prawdopodobnie jeszcze jakieś blokady, albo jest fatalnie wyregulowany napęd. Nastąpiła dość spora ingerencja w Twój skuter – być może dysza w gaźniku jest za mała i masz złą mieszankę. Sprawdź proszę i napisz, jakiego koloru jest świeca.

mxx_rs
    Użytkownik

A to nie modul blokuje ?

tomusssr
    Użytkownik

Z górki jedzie i z 70 km jak dobrze pojdzie. Ale na prostej do 30 ma kopa a potem sie toczy do 40-45. Świeca jest dobra byłem u mechanika sprawdzał i sie poddal stwierdził że nie wie co mu dolega

Talas20
    Użytkownik

Tak jak napisał mxx_rs możliwe, że moduł Ci blokuje… możliwe, a raczej na pewno masz blokady…

Murdelec
    Użytkownik

jeśli moduł by blokował to z górki nie pojechałby więcej jak 50 bo moduł blokuje obroty. Chyba że z przepaści leciał 70 wtedy obroty nie grają roli.

agentmb
    Uczestnik

tomusssr napisał:

cylinder na80 nowy gażnik tlumik leovionce i nie chce jechać szybciej.

Wydech odblokowałeś? Dysza w gaźniku wymieniona na większą?
    No i oczywiście wymień moduł na odblokowany.

tomusssr
    Użytkownik

Wydech odblokowany, dysza wymieniona na większą nie wiem jak moduł bo kupiłem już tym modułem i z tego co mi mówili to go nie wymieniali fakt że w sumie z górki nie słychać żeby wkręcał sie wyżej. a jeżeli chodzi o regulacje to co można wyregulować poza gaźnikiem

tomusssr
    Użytkownik

a jeżeli moduł to jaki kupić czy taki tanszy odblokowany też cos da??

tomusssr
    Użytkownik

mam troche lipe bo nieznam nikogo ze swojej okolicy zeby sie na tym znal zeby zobaczyl oco z nim chodzi

Anonim
    Nieaktywny

A filtr powietrza jaki masz ? Gaźnik jaki ?

tomusssr
    Użytkownik

stożek niewiem jakiej firmy. i gaźniki zwykły chiński odblokowany. orginalny był mikuni ale nie zaciąga paliwa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button