Mam Problem z TGB 303 RS

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Mam Problem z TGB 303 RS

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe BartezTGB BartezTGB 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe BartezTGB
    BartezTGB
    Użytkownik

Witam.
    Kupiłem wczoraj okazyjnie TGB 303RS, ktory jest uszkodzony, a mianowicie nie ma siły jechać ani ruszyć.
    Jego maxymalna prędkość na pełnym gazie to 5-8 km/h.
    Co z nim jest ?

Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

cylinder możę być zatarty

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    BartezTGB
    Użytkownik

dzięki za odpowiedź, napisałem tu bo nie chcę przepłacać u mechaników. Ile takie coś wyniesie ? słyszałem że można zrobić szlif czy coś

Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

EJ nie opłaca sięrobić szlifu jak amsz zwykly chinski kup nowy na allegro zapłacisz 110zł cylek z tłokiem 70 , szlif kosztuje 250zł-329zł

BartezTGB
    Użytkownik

ma przejechane lekko ponad 8 tys. a ja nie znam jego przeszłości i niewiem co było robione

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    BartezTGB
    Użytkownik

a jeszcze mam pytanie kupiłem go od gościa który kupił go z Poznania i przyjechał nim na kołach do Kielc czyli ok 400km czy wtedy mogło cos sie uszkodzic podobno robił postoje co iles km

BartezTGB
    Użytkownik

Napewno cylinder bo niewiem czy go kupowac czy co ?

BartezTGB
    Użytkownik

Zauwazylem dzisiaj jeszcze ze mam odpiety automat ssania, kostki byly wypiete. O co z tym chodzi?

Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

jak nie ma ssania nie ma jazdy, podłącz to i sprawdź czy dalej jest coś nie tak

BartezTGB
    Użytkownik

A jak To podlacze to probowac jechac normalnie i wtedy sie okaze tak ? A jesli to nie to ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie