Mam Problem z TGB 303 RS

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    BartezTGB
    Użytkownik

Witam.
    Kupiłem wczoraj okazyjnie TGB 303RS, ktory jest uszkodzony, a mianowicie nie ma siły jechać ani ruszyć.
    Jego maxymalna prędkość na pełnym gazie to 5-8 km/h.
    Co z nim jest ?

ziomek1
    Użytkownik

cylinder możę być zatarty

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

BartezTGB
    Użytkownik

dzięki za odpowiedź, napisałem tu bo nie chcę przepłacać u mechaników. Ile takie coś wyniesie ? słyszałem że można zrobić szlif czy coś

martin1996a
    Użytkownik

EJ nie opłaca sięrobić szlifu jak amsz zwykly chinski kup nowy na allegro zapłacisz 110zł cylek z tłokiem 70 , szlif kosztuje 250zł-329zł

BartezTGB
    Użytkownik

ma przejechane lekko ponad 8 tys. a ja nie znam jego przeszłości i niewiem co było robione

BartezTGB
    Użytkownik

a jeszcze mam pytanie kupiłem go od gościa który kupił go z Poznania i przyjechał nim na kołach do Kielc czyli ok 400km czy wtedy mogło cos sie uszkodzic podobno robił postoje co iles km

BartezTGB
    Użytkownik

Napewno cylinder bo niewiem czy go kupowac czy co ?

BartezTGB
    Użytkownik

Zauwazylem dzisiaj jeszcze ze mam odpiety automat ssania, kostki byly wypiete. O co z tym chodzi?

ziomek1
    Użytkownik

jak nie ma ssania nie ma jazdy, podłącz to i sprawdź czy dalej jest coś nie tak

BartezTGB
    Użytkownik

A jak To podlacze to probowac jechac normalnie i wtedy sie okaze tak ? A jesli to nie to ?

ziomek1
    Użytkownik

najpierw podłącz to wszystko i daj znać jak chodzi, jeśli to coś innego to później będziemy myśleć 🙂

BartezTGB
    Użytkownik

Spoko sprobuje bo niewiem co mu jest ma tak ze odpali najpierw ruszy tak do 10km/h i za 5 sekund zwalnia do 5kmh i ma tak czasami ze pochodzi gasnie i nie chce odpalic i tak przygasa jak mu dam gazu potem

ziomek1
    Użytkownik

to może być rozregulowany gaźnik

BartezTGB
    Użytkownik

A wyreguluje go samemu ?

michal98
    Użytkownik

Na internecie jest dużo poradników jak wyregulować.

ziomek1
    Użytkownik

ja tak miałem małym motorku pochodził chwilę i zgasł, i go wyregulowałem i jest ok

BartezTGB
    Użytkownik

Wczoraj zacząłem kombinowac i byla ta rurka od filtra powietrza wzieta na opaske zdjalem zalozylem bez i zaczal pięknie jezdzic pojezdzilem chwile i lalo sie paliwo z filtra powietrza jezdzilem jeszcze z 10 minut i zgasł i nie chce odpalic niewiadomo czemu. Jak myslicie co moze byc przyczyną ?

BartezTGB
    Użytkownik

A i paliwo jest 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button