Mam problem z odpaleniem skutera 4t

Witam, mam taki problem, że jak próbuję odpalić skuter (toros eko 50 4t) przez starter to nie kręci tzn. Jest jakiś dziwny dźwięk, kręci 1sec i puszcza, macie jakieś porady lub co to może być?

słaby akumulator albo pada ci bendix (sprzęgło jednokierunkowe)

Jest jakiś sposób na sprawdzenie czy akumulator jest rzeczywiście słaby, nie chce bez potrzeby wydawać pieniędzy

tester akumulatorów

Z każdym kolejnym kotem na tym forum, zawsze jest ten sam problem. Nie umie on łapać… żadnej myszy. Szczurzuje zatem. Rysiów pewnie. * Kolo, naparzaj z tym tematem ku… izdebskiemu 12. Teraz dosiada… hekawy ^trzysety, to jak on ci nie poradzi, to nikt ci tutaj nie poradzi. Toros rulez. Bum jaa! * BTW. Jak wybrać dobry film i jak się na nim nie nudzić? Kupić 2kg popcornu w prażynkach, basiora i przytachać litrę herbaszcza w termosiwie (ekwipunek na dwoje ludków).¥ Tak, musisz kupić nowy aku, nowy bendiks, nowy przekaźnik rozrusznika, nowy rozrusznik, nowe ^zworki^ hebli lewego i prawego, nową stacyjkę i nowy kask. Czerep jest zawsze najważniejszy. Nawet jak nic nie myśli. Pozdro zatem. A co mi tam. :stuck_out_tongue_winking_eye: