Mam gilere dna nie odpalany 2 lata chce odpalić a nie może

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Fran
    Uczestnik

Witam mam gilere dna nie może odpalić a spaliny lecą

Wombat
    Moderator

skoro spaliny lecą to odpala 🙂 tylko najwyżej nie może tego stanu utrzymać.
    Tutaj nie zgadniesz – trzeba sprawdzac – świeże paliwo, filtry, może świeca, może kompresje może gaźnik zarósł mchem/syfem/glutem z oleju…itd

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Fran
    Uczestnik

Gaźnik ok wyczyszczony paliwo mam w domu może miesiąc świeca czysta to nie wiem

Wombat
    Moderator

a po tym czyszczeniu był regulowany? świece zalewa czy sucha? na samostarcie próbowałes? paliwo do gaźnika płynie? kompresje mierzyłes? iskre sprawdzałes?

Fran
    Uczestnik

Iskra jest pierśćenie zmienione więc kompresja ok paliwo dochodzi nie był regulowany bo nie wiem jak to zrobić jak silnik nie odpali

Wombat
    Moderator

pierśćenie zmienione więc kompresja ok

kompresja to bedzie OK jak ją zmierzysz i tak pokaże manometr a nie dlatego że tak zakładasz bo wymieniałeś pierścienie

Fran
    Uczestnik

Nie mam manometru

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button