Mam bardzo nie typowe pytanie…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Mam bardzo nie typowe pytanie…

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam! Mam bardzo nie typowe pytanie… Czy jak zmienić cylinder w swoim skuterze na 80 ccm to będzie można go potem zarejestrować na 50 ccm ?

Anonimowy

A kto musi wiedzieć że ma 80ccm, jak pierwotnie masz w papierach 50ccm

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Tak jeśli w papierach masz 50 ja mojego z 100 zrobiłem 50 oczywiście tylko i wyłącznie w papierach

Anonimowy

Heh no tak będziesz miał w papierach motorower ale jak cię ,,SMERFY” zgarnę i jak się luknę że masz większe niż 50ccm a w papierach 50ccm uuu… nie wiem co by to było =/

Anonimowy

Adverion napisał:

nie wiem co by to było =/

dali by Ci skierowanie na badanie techniczne 😛 ale nie są w stanie poznać że masz 80cc bo przecież głowicy nie wykręcę i nie sprawdzę jaki masz cylinder :p

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

np. u mnie w tym miejscu gdzie jest dziura na wydech przy cylku pisze 50ccm3 =p

Anonimowy

Tak, nie sprawdza ale jak cie złapia powyżej 70km/h to laweta od razu 😛

Anonimowy

ale to rzadko się zdaża ale trzeba mieć oczy i manetke czujną 😎

Anonimowy

Jak cie pały złapią i wezwą lawete to w niektórych przypadkach zabierają skuta badania techniczne i mogę ci zabrać wszystkie części sportowe, ale to zależy od pał mogę lecz nie muszę.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie