Mały, wydajny i niedrogi skuter - jest taki?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #662325 Reply
    Jese
    Uczestnik
    • 2

Witam,
    Szukam skutera, który będzie przetrzymywany w garażu podziemnym. Wiąże się to z tym, że skuter nie będzie mógł za bardzo wystawać przed samochód aby nie utrudniał przejazdu innym użytkownikom. Odległość między samochodem a granicą miejsca parkingowego wynosi 40 cm. Patrząc na specyfikację Agility 16+ czy Hondy PCX szerokość całkowita wynosi ok 74 cm lecz rozumiem, że dotyczy to również kierownicy która specjalnie nie przeszkadza, ponieważ może być przekręcona i nachodzić na mój samochód.
    Szukam zatem 125’tki, która będzie raczej węższa, w miare możliwośći sprawnie jeździła i nie będzie to chinol. Rynek raczej wtórny. Budżet do 5500 zł.

#662335 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

no to z tych mniejszych – pcx, kymco people, sym fiddle II, honda vision i jeszcze to małe suzuki.. adress chyba sie nazywa

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#662340 Reply
    Jese
    Uczestnik
    • 2

a co myslisz o Yamaha Majesty? Można wyrwać całkiem w dobrej cenie roczniki 2006-2008

#662346 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

majesty jest spore

#662349 Reply
    No to LU
    Uczestnik
    • 0

Dla suzuki Adress podają 665 mm.

#662350 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

Jest jeszcze sporo tych które pierwotnie były 50cm i potem sie pojawiła ich wersja 125 4T – to są stosunkowo małe skutery. Tylko miej świadomość że te wszystkie „mniejsze” mają automatycznie mniejsza mase i stosownie do tej masy podkastrowane silniki żeby sie na „B” załapywały. A ta mniejsza masa oznacza że wyjechanie tym na szybsza drogę to zbroja pełna…miota tobą wszystko. Ale do miejskich jazd jak znalazł.

#662360 Reply
    Jese
    Uczestnik
    • 2

Dzięki Wombat!

Suzuki Adress wydaje się idealną opcją ponieważ na stronie producenta deklarują szerokość nadwozia 40 cm. To by pasowało idealnie… Problem jest w tym, że jest to stosunkowo nowa pozycja i w grę wchodzi tylko nówka za 8 000 zł. Póki co, na ten sezon chciałbym kupić coś używanego, taniego aby sprawdzić czy w ogóle podpasuje mi taki sposób dojazdu do pracy. Nówka i późniejsza, ewentualna sprzedaż wyjdzie średnio korzystnie 🙂

#662395 Reply
    Thomson
    Uczestnik
    • 3

Zostaje jeszcze Romet pony, ewentualnie e-pony bo ma automat i jest elektrykiem. Tylko strach takim małym motorkiem gdzieś dalej wyjeżdżać.

#662483 Reply
    Jese
    Uczestnik
    • 2

Wombat, możesz podać jakieś modele o których pisałeś? (że konwertowano z do 125 cm)

#662485 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

nie, musisz sam odrobić te lekcje.

#662641 Reply
    Jese
    Uczestnik
    • 2

Trudno. Myslałem, że od tego jest forum. Jakby komuś przyszedł do głowy jakiś pomysł będę wdzięczny. Dla mnie to czarna magia i zupełnie nowa kategoria.

#662643 Reply
    Freeb
    Uczestnik
    • 10

Jese- Ja w zeszłym roku zakupiłem sobie już wcześniej wspomnianego tutaj Rometa Pony. Mialem z nim na początku trochę problemow z regulacja- ale ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Nie zajmuje duzo miejsca. (Parkowany pod zabudowanymi schodami) Spalanie 1-7-2/100 w zależności od stylu jazdy. W moim wypadku mowa o 50cc. Jedyna sprawa na jego niekorzyść to cena- bo w porównaniu z innymi motorowerami do 50cc jest jednak drogi.(eur4 wywindowało cenę jeszcze wyżej)

#662655 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

Trudno. Myslałem, że od tego jest forum.

na pewno nie od tego żeby za ciebie przeszukiwać internet. Przynajmniej wg mnie to co coś co swobodnie możesz zrobić sam.

#662659 Reply
    Kacper
    Uczestnik
    • 8

Romet Soft Choper 125 – https://allegro.pl/ogloszenie/sprzedam-motocykl-romet-soft-choper-125-8094837316
    Piaggio Fly 125 – https://allegro.pl/ogloszenie/piaggio-fly-125-8047328966
    A najbardziej polecam kupić używanego Piaggio z ich firmy http://piaggio-polska.pl/pojazdy-uzywane/ co wiadomo używany = tańszy. A co do nowego to Piagio Liberty 125 S z ABS – http://piaggio-polska.pl/model/liberty-125-s-3v-abs-e4/.

Mam nadzieje, że pomogłem 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Reply #662485 in Mały, wydajny i niedrogi skuter - jest taki?
Twoje informacje:

Back to top button