! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Mały v-max!

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka mam vapora a w nim cylinder 65cc,wario malossi z rolkami 7g, i dyszę 90 i skuter leci tyle co seryjny czyli 70km/h czego to może być wina czy to może być blokowany moduł czy coś innego, aha jeszcze jedno pasek nie wchodzi na max górę waria zostaje jeszcze ok 0,5cm. I jeszcze drugie pytanie. Jakie sprzęgło mam kupić RMS Racing Pro czy naraku a może starczy zwykłe RMS sport i czy takie sprzęgło da coś na przyśpieszeniu.

Anonimowy

a to ze pasek nie wchodzi na samą górę to może być wina zbyt długiej tulei. Najlepiej kup wario sportowe jakieś naraku i wszystko się ładnie zgra 🙂

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Nie wypowiadam się na temat chińczyków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A co do sprzęgła, to dobre sprzęgło daje na przyspieszeniu 😛

Anonimowy

Ale ja mam wario malossi i rolki 7g.

Anonimowy

wsadź lżejsze rolki coś około 4-5g i zobacz czy blokady nie założyłeś przy składaniu 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Jakiej blokady? chyba żadnej nie było w zestawie a rolki 4-5g nie będą czasem za lekkie bo już przy 7g ma nawet nie liche obroty. A i te sprzęgło to naraku a nie starczyło by RMS sport te za 90zł

Anonimowy

RMS robi zamienniki seryjnych :/ Normalne jest że na sportowym wariatorze masz wyższe obroty. To jest częsty bład, że ludzie regulują wario tak, żeby obroty były podobne do seryjnych, a potem się dziwią ze nic nie dało :/ Do każdego wario dodają blokadę bo inaczej nie dostali by homologacji 😛

Anonimowy

Aha to lepiej wziąć naraku i do tego jeszcze bym wziął dzwon stage6, a ta blokada jak wygląda bo ja na pewno nic nie dostałem co by było podobne do blokady i spróbuje z tymi rolkami bo za bardzo się na tym nie znałem i tez myślałem że obroty muszą być podobne jak w seryjnym.

Anonimowy

blokada to taka podkładka którą w instrukcji każą włożyć zanim włożysz wariator 🙂 Dzwon S6 i sprzęgło naraku będą OK 🙂

Anonimowy

Oglądałem przed chwilą fotki waria malossi i na nich widać taka podkładkę czarna, ale ja jej nie miałem i nie założyłem. A poprawa w przyspieszeniu będzie jak założę te sprzęgło i dzwon.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie