Mały tuning Sym Red Devil 2

Siema, mój skuter to Sym Red Devil 2 z końca 2005r, cały 2006 przeleżał w salonie i w 2007 roku został zarejestrowany, już przed zakupem zleciłem odblokowanie(trzeba było coś spawać z tłumikiem), silnik 2t 50 ccm. Chciałbym go troszke ulepszyć, gdyż na prostej drodze 65 km/h to max, z górki to 75km/h, dodam że przy tym 65 km/h obrotomierz dochodzi do czerwonej linii ;/ Nie chciałbym zbyt dużo kasy w ten "tuning" wpakować.

Kup jakieś sportowe wario. Potem to wszystko dobrze wyreguluj . Kup rolki, sprężyny, sprezynki i wyregulij tak aby było jak najlepiej.dla ciebie.

Mógłbyś troszke jaśniej? Jestem takim noobkiem i nic nie wiem, co piszesz :D Mógłbyś podać mi dokładnie co mam kupić (producent, model etc.)? Ew. do założenia i wyregulowania poproszę znajomego. Z góry dzięki ;)

No nie wiem czy dobrze ci poradzę ale malossi multiwar, to ponoć dobry wariator, Potem kupujesz rolki, tu już trzeba dobierać indywidualnie do potrzeb ;p Sprężyny i sprezynki też dobierasz do potrzeb. ;)

A gdybym tak wariatora nie kupował, kupiłbym jedynie to:http://www.czesci-moto.pl/p6736,cylinder-do-skuterow-z-silnikiem-2t-minarelli-ac-12mm-70ccm.html

?? Czy to by wgl spasowało do mojego Syma?