Mały problem z tylnim światłem !!!

Witam. Posiadam Rometa Routera WS 50. Nie wiem dlaczego od pewnego czasu cały czas przepalają mi sie codziennie żarówki ¦{. Nie wiem dlaczego sie ona przepala, jeżeli wymieniłem już regulator napiecia, a jeżeli chociaż byłby on zje**ny, to chyba wszystkie żarówki by sie przepalały, a to tylko ta z tyłu { p21/5w 12v } sie przepala. Wiec może ktoś ma pomysł, co moge zrobic, bo ja już nie mam siły ...

A może gdzieś zwarcie się robi ?

Sprawdzałem wszystko, każdy kabelek osobno i nigdzie nie robi, ale gdy motor jest na full obrotach, napięcie wynosi 15V, ale jakoś przepala tylko tył :c

No to ma ktoś jakiś pomysł ?

Też mam WS 50, ale do tej pory żadna żarówka się nie przepaliła (odpukać). Sprawdź może czujniki stopu w klamce prawej i przy dźwigni hamulcowej, może one robią zwarcie i przez to żarówki padają jak muchy

Tak, miałem kiedyś problem z tylnim czujnikiem, robił on zwarcie na obudowę, i paliło ... ale bezpiecznik na akumulatorze. Naprawde nie wiem, co to może być, bo TYLKO tylnią żarówkę mi przepala :c

PS: Częściowo rozwiązałem problem dając żarówkę 24V, ale ona się tylko żarzy, jedynie w nocy coś widać :D