Mały motorower dla 14 latka

Jaki motorower? A może skuter?

Praktycznie każdą 50-tkę bez problemu ogarniesz. To w zasadzie trochę cięższy sprzęt od roweru - jak sama nazwa wskazuje :-) Nawet jeśli teraz palcami stóp byś sięgał ziemi, to przecież jeszcze rośniesz.

http://tablica.pl/oferta/zamienie-romet-ogar-200-dokumenty-czesci-CID5-ID3Nnaj.html

Na początek polecam ci: CPI aragon, Popcorn, keeway matrix
co prawda te skutery są chińskie ale dużo lepszej jakości od tych z marketu

Ja mogę polecić motorower Junak 901 rs.Mechanicznie hula dobrze po 5300km w pół roku.Problemy są z elektryką-padł wskaźnik poziomu paliwa i 2-gi obrotomierz.Do tego silnika jest masa części.Sam silnik kosztuje koło 700-800 złotych,a nowy cylinder z głowicą też poniżej 2 stów będzie.

Ja mogę ci polecić Benzer Aston. Tak, wiem chiński. Ale jest to biegówka, i o wiele więcej frajdy z jazdy niż skuter. W dodatku nie wygląda na 50 ;)

Akurat mam taki na sprzedaż, zadbany, 300km temu założony nowy zestaw 80ccm, cały silnik był rozebrany, wszystko sprawdzane i czyszczone. Części bardzo łatwo i tanio dostępne. Ogólnie bardzo tani w eksploatacji, i mało pali. Kupiłem w czerwcu, a teraz sprzedaję, gdyż przesiadam się na większy.

Jakby co to zapraszam do kontaktu na GG: 19004056