Mały Dylemacik .

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam . Dzisiaj Kupilem Skuter. Keeway Fact za 700zl . Ma on zatarty cylinder . I teraz mam do 250zl na naprawe.. wiec chce kupić Cylinder 60 cm ,zwykły chinski on ma jezdzic . i teraz czy to nie będzie to sam co seria ten cylinder . czy da chociaz 1km? .

I co zrobić zeby zmieścic się w 250zl? Cylek 100 zl . Myslalem nad wario mam na oku multivara za 150 zl . Brac czy nie? I ile osiagne po dobrym dotarciu tego 60 cm . jakieś 80 realne?

Anonim
    Gość

Co do multivara to bierz za 150zł a co do tego cylka cena mówi sama za siebie, wydaje mi się że dużej różnicy nie będzie

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

No wiem cena to jest bezcenna jak za cyla xD. Ale czy będzie chociarz roznica 5km/h . A nad wariem pomysle , ma ono okolo 3 lat i z 15 tys przebiegu wiec nie wiem jak z tym wariem . I nie wiem czy mi się oplaca wsadzac wario do niego … jak ja go tylko dotre i za 1990zl allegro.pl xD .

Anonim
    Gość

Nie bierz roznica moze będzie z 0.5km a zywotrnosc 100x gorsza lepiej zrob szlif 50zl i tlok vertexa czy jakis taki kup za 100 i doloz 50 i kup multivara xD

Anonim
    Gość

cylinder max 3tyśkm i będzie padnięty za 100zł to dobrego tłoka nie kupisz to gdzie tam cylinder. lepiej serii szlifa zrobić i zapuścić vertexa. tamte cylindry za 100zł to takie jedno sezonówki albo jak ktoś dużo jeździ to takie przejściowe ;p

[ Dodano: 27-08-2009, 23:03 ]
    Ps pisZe bo cztałem wypowiedzi ludzi co mieli ten cylinder, mówili że czuli różnice mocy ale i tak nikt nie polecał bo szybko padał ten cylinder.

Anonim
    Gość

Pff xD Jak do seri Vertexaż jeszcze są tańsze rozwiązania typu Athena, Meteor itd. 😀

Anonim
    Gość

Tak tak do serii… Sa to najlepsze tloki na których przejedziesz duze ilosci KM 😉 jeszcze np. Mahle gdzieś do serii widziallem

Anonim
    Gość

Ale ja juz bym wolal nowy cylinder a nie szlif .. A czy osiagne więcej mocy na tym vertexie niz na zwykłym chinskim? ;> czy to, to samo ?
    VERTEX a nawet jeśli to tłok trzeba nad wymiar .. a tu tylko 39,95 mm . . wiec zobacze jak to będzie . I oplaca się tego vertexaż

Anonim
    Gość

Mocy może zyskasz 0,01kM na tym tłoczku ale żywotność jest tak może z 30x większa od chińskiego 🙂

Tak opłaca się bo jak już mówiłem żywotność jest nie porównywalna 🙂

Anonim
    Gość

Kurde szkoda, Bo jak wiadomo w tych chinolach moc jest minimalna.. Przyspieszanie do 60 km/h to taki muł.. ja jezdze po miescie i mi zrywnosc potrzebna .. jak wyprzedzam samochod to kita .. a jezdzilem kolegi yaroxem zanim on się zbierze to samochod odjedzie na 300 m .. ;( .. A jak zrobie szlifa to tłok jaki rozmiar będzie musial mieć? 🙂 Bedzie to pierwszy szlif ; )

A moze lepiej tanszego Meteoraż Przecierz to chinol xD

A jeszcze cos.. Przecierz jak będzie chinski cylinder (czyli marna jakosc) to oplaca się wsadzac jakiegos vertexaż .. POmoze to cosą

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button