malowanie skutera

jakim rodzajem farby malować skuter ??

a co chcesz malowac? elementy ktore byly fabrycznie pomalowane czy cos innego?

tak fabrycznie malowane, głównie chodzi mi o plastik koło podłogi

mozna normalnym lakierem samochodowym lub motocyklowym ale podklad trzeba zastosowac pod plastiki, najlepiej doradzi ci lakiernik:)

aha, dobra dzięki za rade

na motocykle masz drozszy lakier bo to jest 3 warstwowy zazwyczaj i bezbarwny jest jeszcze barwiony w niektorych:) ale efekt jest kozak;) jak pomalujesz szczel jakies foto;)

ok ale dopiero około wiosny się za to biorę jak przyjdzie kasa z odszkodowania :)

Polecam Spray MONTANA, malowałem nim wiele razy rower, kask i farba trzyma się pięknie :)

Perła :)

jak macie jeszcze jakieś porady to zchęcią wysłucham, bo bardzo sę mi potrzebne. I prosiłbym linki do tych farb itp. :D
PS: Głównie chodzi mi o kolor niebieski i biały :)

Cały skuter malujesz? Jak kilka elementów to trzeba dobrać lakier. Każdy lakier ma swój numer ponieważ są różne odcienie lakieru. Jak zły lakier dobierzesz to będzie to potem źle wyglądać bo lakiery się będą różnić. A lakier jest drogi. Wiem ponieważ mój tata ma firmę lakierniczą.

- konserwacje podwozia,(na gorąco)
- polerowanie nadwozia,Nano-technologia
- spawanie elementów plastikowych,
- wymiany szyb,
- malowania felg.
- Wyceny samochodu (sprawdzanie powłoki lakierniczej)
- Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
- Auto dealing

głównie chodzi mi o plastiki z prawej strony, które zostały poobdzierane. Ile około kosztuje lakier ??

ja na twoim miejscu oddał do lakiernika on by dobrał kolor i elegancko by ci pomalował :)

Zależy na jakiego lakiernika trafisz. Oto co firma mojego taty oferuje:

http://www.firmy.net/blacharstwo-i-lakiernictwo-samochodowe/lak-mar,W4S3R.html

a co myślicie o sprayach ?
np. ten który polecił kolega wyżej czyli Spray MONTANA

Jeszcze jedno pytanie, ile kosztowało by to u lakiernika ?

Jak pomalujesz spreyem to będzie inny odcień lakiera i ten lakier odpadnie , musisz mieć podkład i szpachle. A to już jest wydatek. Zależy co jest do roboty. Przyszykuj sobie z 200zł na to wszystko.

mam do wydania na to około 350zł

sluchaj lakier to zalezy jaki jak na motocykl to drozszy wiadomo 3 warstwowy, ale cena za setke to ok 19zl chyba juz nie pamietam a jak bys chcial caly malowac to potrzeba ci mysle ze max 3 setki ( zalezy tez co za kolory dowalisz wiadomo na xeralicie bedzie drozszy na kameleonie jeszcze droższy bo z tego co pamietam o,33ml kameleona kosztuje 1300zł ale to i tak miesza sie z jakims tam gowienkiem, na mieszalni na np 3setki lakieru kameleona idzie ci kilka do kilkunastu gram ) ja ogolnie tez pomalowalbym calosc ale twoj wybor co zrobisz

no właśnie teraz zacząłem się zastanawiać czy może by całego skuterka nie pomalować.