Malowanie skutera barwami Ferrari

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malowanie skutera barwami Ferrari

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema. Jak myślicie czy jak bym pomalował skuter na barwy ferrari, odpowiednio rozmieścił emblematy i naklejki to czy skuter by nie wyglądał za bardzo „przesadzony”(chamski)(wieśniacki) ?? ?

VT

Anonimowy

Według mnie nie jest źle, ale te naklejki są niepotrzebne. Sam kolor taki jest fajny 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

Właśnie o to mi chodziło aby zrobić skuter „wersji” ferrari. Aby miał ten akcent tej marki.

Anonimowy

Dobrze jest ;] Mi się podoba …

Anonimowy

ja wiem co masz na myśli ale można to odebrać jako WT taka niby chamska podróba ferrari, wozi się dziecko po ulicy bo myśli ze ma skut ferrari. Powiem ci tak , jest to odważny styl bo możesz spotkać się z ostrą krytyką a także i wielkim podziwem

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Tego się boję że jeden to doceni ten pomysł i pasje 😛 a drugi powie że jest to wieś:/

Anonimowy

Mi się podoba, naklejki z konikiem i będzie super. Naprawdę ta koncepcja mi się podoba.

Anonimowy

było by więcej naklejek takich jak na bolidzie F1 np martini i shela jak na tym boliodzie. było by to odpowiednio rozmieszczone
    http://www.motoblog.com.pl/wp-content/uploads/2009/01/ferrari-f1-2009-41.jpg

Anonimowy

Może może … ale nie za dużo bo nie masz z tego sponsoringu więc po co 😛
    A czy to zrobić czy nie to musisz sam sobie odpowiedzieć … jeśli ci się to podoba to rób … krytyka to normalne :}

Anonimowy

mój kumpel ma skuta z z naklejkami ferrari tyle że ma czarny lakier z palety ferrari i powiem wam ze fajnie to wygląda 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie