Zipp Pro 50 – malowanie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Zipp Pro 50 – malowanie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marek789
    marek789
    Użytkownik

Witam mam w najbliższych planach pomalowanie plastików Zippa Pro 50 na biało z czarnym tyłem oraz felgi na czarno. Ile potrzebowałbym farby białej a ile czarnej +/- l/ ? Jeśli Zipp był oryginalnie czerwony potem przemalowany na niebieski przez poprzedniego właściciela to muszę kupować podkład i dopiero na to dawać lakier a następnie bezbarwny czy od razu lakier i bezbarwny ? Jakie będę potrzebował papiery ścierne ? Kolejne pytanie bo posiadam kompresor i pistolet do malowania ale modeli plastikowych :p Czy mogę tym pomalować te plastiki czy lepiej będzie jak pomaluje ze spraya ? Oraz ostatnie pytanie ile może wziąść lakiernik za malowanie tych elementów ? Z góry dzięki. Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

lakiernik wezmie od flaszki za wszytko po 600zł za element

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe marek789
    marek789
    Użytkownik

:p A pomożesz jeszcze z resztą pytań ? Z góry dzięki 😉

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie