Malowanie plastików – pytanie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Malowanie plastików – pytanie

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Hultaj Hultaj 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Hultaj
    Hultaj
    Użytkownik

Znalazłem w necie ciekawy poradnik jak zmienić kolor karoserii http://www.speedfight.pl/viewtopic.php?f=4&t=12897
    Postanowiłem, kupić szpraje i zmienić kolor mojego bąka. Jedyna różnica miedzy mną, a tym poradnikiem , to że malowałem na ogródku, a on w pomieszczeniu, więc mi szybciej farba schnie na słoneczku. Jestem aktualnie na etapie lakierowania. W zasadzie już nałożyłem parę warstw i zostawiłem na dzień i noc na powietrzu. Efekt był super, aż do teraz…
    Dzisiaj spadł deszcz kiedy się obudziłem i zaraz poszedłem zobaczyć , czy wszystko ok. Przejechałem palcem po wilgotnym lakierze z ulewy i lakier okazał się strasznie tłusty, więc bałem się wodę wytrzeć szmatką.
    Moje pytanie brzmi, czy usunięcie wody szmatką nie zaszkodzi lakierowi i czy oznaka matowania ( tłusty lakier ) to oznaka że lakier jest gotowy do polerowania, czy czekać, aż całkiem stwardnieje?

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie